Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészségesen vagy egészségtele...

Egészségesen vagy egészségtelenül?

Figyelt kérdés
kínai, pizza, hamburger, rántott hús, főzelék, kenyér feltéttel, zöldség, chips, csoki, gyros, sültek, szalonna, kolbász, lekváros, szilvás gombóc, sütik... stb
2009. okt. 6. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a hamburgert is otthon készíted,és változatosan eszed a felsoroltakat,akkor egészséges.A helyes arányt kell betartani.Ha csak azt eszed,amit az okosok mondanak,akkor hiányosan táplákozol.Ha viszont mindenben hallgatsz rájuk,akkor levegőt se vegyél,mert az is szennyezett.
2009. okt. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arany középút!
2009. okt. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mintha az én étrendemet írtad volna!:) Gyümölcsöt is egyél,szerintem nem egészségtelen,csak változatosan edd ezeket az ételeket.
2009. okt. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a kérdést úgy akartam hogy ti hogy táplálkoztok?
2009. okt. 7. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Hamburgert, rántott húst, főzeléket, chips-et, szalonnát, kolbászt és ezekhez hasonlókat nem szek, mert nem szeretem. Sovány vagyok, de ha szalonán élnék sem híznék egy kilót sem.
2009. okt. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!