Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik olyan tabletta vagy...

Létezik olyan tabletta vagy más készítmény, amiben az összes szükséges vitamin és ásványi anyag megtalálható? Arra az esetre, ha valaki huzamosabb ideig böjtöl?

Figyelt kérdés
2015. júl. 29. 07:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jesszus, hogy került bele ez a link a hozzászólásomba??? Valaki jelentse már be légyszi, hogy töröljék! Kösz!
2017. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Dr. Lenkei Gábor - Prémium Alap vagy Prémium Erős vitaminja.


(gyógyszertáriak, kommerszek: tapasztalataim alapján felejtősek)


OFF:

elolvastam a fentebb található Jutavit multivitamin összetételét; attól se várj szerintem csodát! :)

2020. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Bocs!

Prémium Közepes-et akartam írni.


A Prémium Erős a takarékos embernek való, mint én vagyok; napi két-három szem sem rossz belőle. (elég komolyan utánanéztem ezeknek a dolgoknak, sokféle vitamint megvettem már, úgy írom; ráadásul komoly betegség (?) után, így közöm is van a témakörhöz és vannak is valós tapasztalataim és felismeréseim benne).


Gondolat:

Ezt megveszed...azt megveszed...mennyi az ára? stb. Ha meguntad ezeket a köröket, úgyis valami normálisabbat fogsz venni. Azt már nem árulja egyetlen gyógyszertár sem. Miért? Mert ők, sajnos, valami másban érdekeltek. Nézz utána a témakörnek! Olvasd el Linus Pauling könyvét, ahogyan én is tettem. Rossz hír: még nem fordították le magyar nyelvre. (Lehet, jobb is. :) Bocs.)

2020. aug. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az összes olyan gyártó hiteltelen, amelyik bármelyik készítményében együtt használ legalább kettőt a következő háromból: vas, kalcium, magnézium. Ezek különböző kombinációkban akadályozzák egymás felszívódását.

Az a gyártó is hiteltelen, amelyik bármelyik készítményében rosszul felszívódó ásványi anyagokat használ, pl. oxidokat, szulfátokat (magnézium-oxid, cink-oxid, vas-szulfát stb.).

Sajnos Lenkei kimeríti ezeket. Meg az összes olyan készítmény, "amiben az összes szükséges vitamin és ásványi anyag megtalálható".

2020. aug. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Lenkei szcientológus.
2020. aug. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15 - Ez egy tipikus "náci kártya" nevű érvelési hiba. Ha Hitler azt mondja, hogy kék az ég, akkor az nem igaz, mert náci.

Nem azért hiteltelen Lenkei, mert bármilyen hiedelemrendszert követ, hanem a termékei miatt, amint leírtam 1:20-kor.

2020. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jó agresszív ember vagy, előző. Két szót írtam, semmi érvelést, egy tényt. Minden fillér egy szavazat, és a tudatos vásárlónak nem mindegy, kire szavaz.
2020. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!