Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan szedhetnék fel pár kilót?

Hogyan szedhetnék fel pár kilót?

Figyelt kérdés

Sajnos engem is azzal a "jó" tulajdonsággal áldott meg az èlet, hogy kèptelen vagyok hízni!

(Már van egy gyermekem is)

Jelenleg 50 kg ès 164 cm vagyok.

Szeretnèk legalább 5 kg több lenni.

Mit tegyek?

Min kell változtatnom?

Valami mozgás, sport segíthet a hízásban?

Esetleg valami vitamin, ètrendkiegèszítő?



2015. aug. 1. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Dúsítsd a kajáidat zsírosabb, de egészséges dolgokkal - pl főzelékbe tegyél tejszínt (ne főzőt, hanem habtejszínt), reszelhetsz bele sajtot, egyél reggelire-vacsorára tojást, nassolásnak sok olajos magvat, diákcsemegét ehetsz, a túró is jó... Turmix, kakaó, tejszínes fagyi, gesztenyepüré, minden, amit el tudsz képzelni. Szóval a lényeg az, hogy ugyanakkora térfogattal nagyobb kalóriát vigyél be :)

Ja, és többször egyél, nem kell rengeteget, hogy ne telítődj el, és hogy később is bírj enni. Mindig csinálj valamit evés közben - beszélgess, nézz filmet, gépezz-, mert így könnyebben eszel többet, fel se tűnik.

2015. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!