Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valami jó szer gyomorégésre?

Tom Benko kérdése:

Valami jó szer gyomorégésre?

Figyelt kérdés
Eddig Rennie-t szedtem, ha kellett, de kedvem támadt kipróbálni mást is.

2015. aug. 7. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Salvus víz.
2015. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Controloc, Pantoprazole, Quamatel, Acido Git

Vagy valami ivókúra, de ahhoz nem értek.

2015. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Szódabikarbóna, egyébként meg egészségtelen táplálkozás okozza leginkább. Sok cukor, liszt, kelt tészta, szénsavas italok, kávé. Diétával rendbe hozható, és nem csak a tünetet kezeled vele.
2015. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
@3: Szódabikarbóna az egyik legrosszabb. Mondj mást!
2015. aug. 8. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért kellene szedni bármit is? Én is nagyon hajlamos vagyok a gyomorégésre és én ajánlottam elsőként a Salvus vizet, de bevallom, sosem ittam még, csak mindenki ezt ajánlgatja. Én inkább vigyázok, hogy ne egyek olyasmit, amitől égne. Pontosan tudom mi árt, a sütik, csokik, panírozott rántott és olajban sült dolgok és kávé, tea, paradicsomos ételek. A kávét tejjel iszom és eszek mellé valamit, a rántott húsról leszedem a panírt, stb. Az ember gyomra okkal ég, nyilván nem kívánja a szervezet azokat az ételeket, és hát akkor nem kell erőltetni.
2015. aug. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én viszont nem bírok rájönni.
2015. aug. 10. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!