Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet a legkönnyebben...

Hogyan lehet a legkönnyebben meghízni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 16:49
 1/6 anonim válasza:
Ahh de jó lenne ha ennyi lenne a bajom hogy csak ennem kéne. :Dd egyél nonstop és kész.
2015. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy sovány?
2015. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát kb majdnem úgy nézek ki mint egy fogpiszkáló.

És karjaim is nagyon-nagyon vékonyak.

2015. aug. 10. 17:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt régebben ilyen gondom. Nálam az volt a baj, hogy étvágyam se volt nagyon. El voltam nagyon kevés étellel.

Egyél többet és akkor egy idő után hozzá szoksz a több kajához és utána már többet fogsz kívánni.

Én azt találtam ki, hogy a korábbi 3 helyett naponta 4-5-ször ettem. Nagyobb adagokat. Sokszor ettem szendvicset, bundás kenyeret.

Fél év alatt kb. 7 kiló fel is jött. Azóta már nem vagyok csontváz. Sőt most, hogy már nem vagyok olyan fiatal, már oda is kell figyelnem az alakomra. Tök fura, régen ez volt az álmom, hogy bárcsak diétázhatnék egy kicsit :D Na most megkaptam :)

Ha nagyon fiatal vagy, akkor szerintem idővel majd rajtad is jobban megmaradnak a kilók.

2015. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megmondom neked őszintén hogy 15 éves vagyok.De én akkor is hízni akarok.Lehetek kb 60-64 kiló a karjaim is elég vékonyak :/ Na ezt utálom.De nagyon köszönöm sokat segítettél :-)
2015. aug. 10. 17:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Van, aki nem tud könnyen meghízni. Még én se, pedig mindig túlsúlyos voltam, de extrém lassan híztam, rengeteg evés mellett is.

Mi a gond? Nem fér beléd sok? Nem kívánsz enni? Nyilván sok étel a megoldás, olyan elosztásban, olyan ételekkel, amivel össze tudod hozni a kalóriatöbbletet. Nem minden étel laktat ugyanúgy, bár sokan vagyunk, akiknek alapvetően a kalória számít, nincsenek nagy trükkök, de azért nem egyformák az ételek, van, amiből több is bemegy. Főleg abból, amit szeretünk...

Nehezít, hogy sokunk hiába dob rá napi sokszáz kcalt, mintha mi se történt volna, mert a test elkezd pazarolni, másnap nem ad éhségjeleket, mert sokat kapott előző nap... Nem olyan könnyű nem csigatempóban hízni, legalábbis nem mindenkinek.


Ajánlom az olajos magvakat, nem olyan laktatóak, mint amilyen zsírosak, túlzásba azért ne vidd őket...

Ha nekem kéne csinálnom, zsírosan és édességeket ennék. Jó, ugyanezt csinálom fogyáskor is (bár az édességek nem igazán jók hozzá, ha nem járul hozzá nagy fegyelem), de zsírosabban ennék és persze többet. S jobban kerülném a számomra laktató ételeket, pl. a tükörtojást, rántottát, tartalmasabb zöldségeket ennék, mint most... Vagy a szokásos szénhidrátszegényeket, de több zsírral. Bár szénhidrátszegényen nehezebb lehet hízni, azért a kalóriatöbblet segít.

2015. aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!