Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi történik ha abbahagyom a...

Mi történik ha abbahagyom a szálkásítást?

Figyelt kérdés
Sziasztok,elkezdtem szálkásítani már 4 hete es szeptemberig tervezem csinálni,addig elérem az alakot amit szerettem volna,van jó etrendem,heti 3 aerob edzés es 4 sulyzós +BCAA+Glutamin+zsírégetők.Es nem tudom hogyha abbahagyom a szálkásítást es neki állok ismét "normális"ételeket enni persze nem olyan mennyiségben akkor mi fog történni?Visszajön amit nagy nehezen leszenvedtem?

2015. aug. 13. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mennyire szálkásítasz le és mennyit fogsz enni utána. Ha ugyanúgy fogsz kajálni mint előtte, akkor szép lassan vissza is fogsz hízni.
2015. aug. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szintiszoli123 ***** válasza:
mi a normális étel és mit eszel ehhez képest most
2015. aug. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát most csak csirkemell,rizs,zabpehely,tojas megy az etrendbe.es a normalis kaja peldaul toltott paprika,turogomboc,meg ezek a hekoznapi kajak kevesebb mennyisegben.Gyerekkoromban hiztam meg amikor rengeteget ettem,es azt most dolgozom le,szóval ha kevesebbet ennek ezekbol a normal kajakbol akkor is visszajonne?
2015. aug. 13. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha elég keveset eszel, akkor nem tudsz hízni, ahhoz kalóriatöbblet is kell. Persze ez bonyolultabb ennél, de kevés ételből nem tudsz létezni és még elraktározni is.

De lehet, hogy éhes leszel.

Az életmódváltás jobb és biztosabb, néha persze ehetsz a nagyinál sütit vagy efféle, ha nagyon akarsz, de elég jókat lehet enni egészségesebben, mint az átlagember. Sosem adtam fel, a fogyás idejére sem a jó ételeket, sőt, egyre élvezetesebben s kényelmesebben eszem, miközben jobban érzem magam és kevesebb étel is elég. Szerintem nem vagyok ezzel egyedül.

Azt is megteheted, hogy mondjuk a családdal ebédelsz vagy vacsorázol, de legalább a többi étkezésed lesz jobb.

2015. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szintiszoli123 ***** válasza:

Továbbra is a mennyiség fogja eldönteni, hogy hízol, stagnálsz vagy fogysz. A minőség ezt csak közvetve befolyásolja.

Ha nagyon el akarom bagatellizálni: minőségibb kajából kevesebből is jól lehet lakni vagyis a napi szükségleted bevitele mellett sem maradsz éhes, nem játszik a vércukor és az inzulinszinted és megkap a tested minden tápanyagot.


Azt eszel, amit akarsz. Egyéni prferencia, hogy mi a hétköznapi és mi a normál. Nekem az, amit te most eszel. Ettől még ehetsz túrógombócot. Elsősorban a mennyiség dönt, a minőség közvetve befolyásol.

2015. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!