Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi 451 kalória egy hónapig...

Napi 451 kalória egy hónapig hatásos? 170cm/53kg/16L

Figyelt kérdés
Nem tudok többet enni ha szeretnék se mert tele vagyok ha mondjuk pár hétig max egy hónapig ennyit eszek akkor mekkora fogyásra számíthatok? Hány kg? Minden nap vagy második nap futok egy órát gyors tempóban. Légyszi ne bántsatok, amúgy zöld pacsi mindenkinek:)
2015. aug. 18. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden szervezet más és más, senki nem fogja tudni megmondani neked, hogy mennyit fogyhatsz, de ezt ugye tudod, hogy ez koplalás, vagyis, ha vissza térsz az eredeti étrendedhez duplán fognak feljönni a kilók.

Ráadásul nagyrészt izomból veszítesz, és ezt később zsírban hízod vissza.

2015. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért akarsz fogyni? A súlyod tökéletes - talán kicsit még kevés is - a magasságodhoz. Max formátlan lehetsz, de ahhoz nem fogyni, hanem izmosodni kellene.

Ennyi kalória mellett nem is biztos, hogy fogynál, mert aszervezeted elkezdene raktározni. Ha meg fogynál is, akkor többet híznál vissza a kövi hónapban.

2015. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél fogyni? 170 cm mellé 53 kg az bőven tökéletes alak.
2015. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántalak, csak megkérdezem:

- Miért akarod az izmaidat elveszíteni? Ilyen mértékű koplalásnál a szervezet az izmokat bontja meg először, zsírt csak keveset fogsz veszíteni.

- Miért akarod hazavágni a májadat? Ilyen mértékű fogyással nem tud megbírkózni, akár le is állhat.

- Miért jó megnyúlt bőrrel szaladgálni? Ilyen mértékű fogyást nem tud követni a bőr.

- Miért nem akarsz gyereket 10-20 év múlva? Ilyen mértékű koplalásnál a szervezet leállítja a nem létfontosságú funkciókat, így a belső nemi szervek fejlődését is, ami akár meddőséghez vezethet.


Ezekbe a következményekbe belegondoltál? Megéri?

2015. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Én is 16 éves lány vagyok, 170 cm és 56!kiló. Nem akarlak bántani, de nekem néha már azt mondják nagyon vékony vagyok, akkor te miért akarsz fogyni? Így látatlanban is úgy gondolom, nincs rá szükséged. Ne akarj ennél kevesebb súlyt. Vigyázz magadra!
2015. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy nem tudsz többet enni mint 451 kalória. Csak simán hülye vagy. Hidd el, nem olyan jó a kórházban feküdni anorexiával, nekem elhiheted. Egyél inkább 1000-1200 kalóriát naponta, és akkor is heti 0,5-1kg fogsz fogyni
2015. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!