Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » A káposztaleves diéta hatásos...

A káposztaleves diéta hatásos ( a 7 napos változat) úgy, ha nem az előírt étrendet követem, hanem csak a levest és gyümölcsöket eszek? Plusz zöld-teát iszok sokat. Hatásos alatt azt értem h 7-8 kg mínusz meglegyen.

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy birom 7 napig, csak az a kérdés,hogy a minimális kalóriabevitellel fogyok gyorsabban, vagy tartsam a mintaétrendet, mert ha csak levest eszek belassul az anyagcserém? mellé torna...

www.mindmegette.hu/kaposztaleves-avagy-a-gyors-zsiregeto-dieta-12322



2013. jan. 13. 00:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És nem szeretnék rosszindulatú kommenteket,főleg tapasztalatokra lennék kíváncsi akik csinálták ezt a diétát. Tudom h nem a legegészségesebb, de ezért csak egy hétig tartanám, és azt is tudom, hogy ha abbahagyja az ember, és ugyanúgy eszik mint előtte, duplája visszajön, de utána is kezdenék diétát,egy lasabb fogyást ígérőt..
2013. jan. 13. 00:05
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem rosszindulatú vagyok, vagy ilyesmi, de ez fạszság úgy, ahogy van. Lehet nagy súlycsökkenés ennyi idő alatt, de a testzsírszázalékodban nem mérhető a fogyás, mivel nem zsírt adsz le. Ez az étrend alkalmatlan a zsírvesztésre. Kevés fehérjével, nagyon alacsony kalóriabevitellel, rendszertelen étkezéssel a szervezet az izmokat fogja lebontani. A zöld tea is egészséges, meg antioxidánsok vannak benne, de nem fogyaszt.

Tehát: Súlyvesztésre hatásos, zsírvesztésre nem. Ennyi. 1 hét alatt még profi étrenddel és edzéssel se lehet látványosan zsírt leadni.

2013. jan. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

a tornából nem lesz semmi, mert nem lesz rá energiád.


ha lenyesed az egyik karod, az is 7-8 kiló mínusz, úgy nem jó?

2013. jan. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

a fehérjemegvonás miatt csökkenhez az izomtérfogat ez lesz a fogyás.

testzsír nem tud lemenni így.

a zöld tea meg hogy jön ide?

nem éget kalóriát,nem hoz létre kalóriadeficitet,ergo köze nincs a fogyáshoz,testzsírcsökkentéshez,egy üdítő ennyi.

a tervezet egészségtelen,nem hatékony,hosszabb távon kártékony és önpusztító,logikátlan.

2013. jan. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

most nézem az alkategória választást:D

a káposzta az mi ha nem ch?

2013. jan. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Te figyu, te ismered azt a szót, hogy fehérje?

És tudod mit jelent?

2013. jan. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én két nap után behánytam tőle. Nem fogod kibírni. Nagyon húzós..

Egyébként meg pont vissza szeded azt amit leadtál.. sőt elkeseredésedben, majd a kétszeresét..

Edzőterem.. hajrá.

2013. jan. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Király!


Ne 7 napig csináld, hanem 70 évig. Egyél sok káposztát, más zöldségekkel, húsokkal. Persze a gyümölcs, zöld-tea is fogyasztható, egészségedre!


Nem kell alacsony kalória bevitel, jóllakásig étkezz, hús és zöldség jóleső mennyiségben.


Olyannak, hogy a káposzta zsírégető ne dőlj be, és ne táplálkozz egyoldalúan. Zöldségek mellett kell enni húst, és ezzel nincs is semmi baj amíg nem lisztes-cukros vackokat eszel. 7 nap alatt meg nemhogy csodát nem várunk, hanem semmilyen fogyást sem.

Ha a tejes, gabonás kajákat elhagyod, és zöldséget, éppen káposzta levest eszel, mellé tojást, húsokat, halat, akkor nyert ügyed van.

2013. jan. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Birom mikor olyanok nyilatkoznak akik életükben nem fogyókúráztak, igen tisztában vagyok azzal,hogy mi mit jelent.és köszönöm a normális válaszolóknak.Ez a diéta a méregtelenítő hatása miatt hatásos elvileg.90 naposat pár éve megcsináltam, sikerrel. Kenyeret már rég nem eszek, tésztákat is ritkán.tudom, hús,zöldség, mozgás...egészséges...de h egy dekát sem fogyok tőle. Személyfüggő, nekem az önsanyargató diétáktol lesz eredményes. És sport meg visszaépíti az izmot nem?
2013. jan. 13. 11:43
 10/12 anonim ***** válasza:

én csináltam 17 évesen asszem (jó nagy hülye voltam), minden visszajön. ne pazarold az idődet és a szervezetedet erre a vacakra.


miért kell ellenségeskedned a válaszolókkal?


attól, hogy csak hülye diétákat próbálsz ki, nem igaz az állításod, hogy csak ezzel fogysz. próbálj normális étrendet összeállítani és maradj kalóriadeficitben + aerob mozgásforma és súlyzós edzések. ennyi.

2013. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!