Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most akkor a szalonnazsírral...

Most akkor a szalonnazsírral csepegtetett kenyér egészséges vagy nem?

Figyelt kérdés
Imádok szalonnát sütni nyáron, tavasszal és ősszel amikor jó idő van! A zsírját a paradicsomos-paprikás-hagymás kenyérre csepegtetem, a szalonnát pedig másnap megeszem hidegen. Bizonyos emberektől azt hallottam, h ez nem egészséges étel és megfekszi a gyomrot, más pedig éppen az ellenkezőjét állítja. Most akkor mi az igazság?

#szalonna-sütés
2015. aug. 27. 08:23
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
51%

A zöldség az egészséges rajta...

De a többi nem igazán.

2015. aug. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Várom mások véleményét is?


Olyat is hallottam, h ez biokaja?!


De hizlal, nem?

2015. aug. 27. 09:04
 3/47 anonim válasza:
86%
Én is így szoktam enni,és szeretem is,de a szalonna és a zsírja egyértelműen nem egészséges,és hízlal.De kit érdekel,ha ilyen finom,nem? :D
2015. aug. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 süt ***** válasza:
89%

:)

Haver !

A levegő egészséges amit szívsz? vagy az étel amit megeszel ?

A szalonnázás egy brutál-nagy poén ! ki nem sz...rja le hogy egészséges vagy nem ? :D

egy kis paprikás zsiros cupákos pirítósba nem fogsz belehalni !

Igyál mellé jó sert, vagy egy jó Tibiatyás gatyaszaggatót, és nem fogsz foglalkozni vele hogy megfeküdte a gyomrod :D

2015. aug. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim válasza:
33%

Egészséges.... :)

Józan parszti ésszel belegondolva itt csak a kenyérben van szén-hidrált. HA elhiszed hanem a szalonnában meg a zsirjában egy g-nyi szénhidrált nincsen :)

SZóval igen egészséges...

Szászor egészségesebb mintha gáztüzhelyen sütnéd :)

2015. aug. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
80%

Ha azon gondolkodsz, hogy mi egészséges és mi nem, akkor a végén éhenhalsz.

Amúgy megsúgom, hogy még azok a zöldségek se túl egészségesek annyi vegyszer kerül beléjük. Nyugodtan edd, úgyse lesz semmi bajod töle.

2015. aug. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim válasza:
49%

Etért termeljük a ketrbe a házi zöldséget ;) :) s nem kell venni :)

csöves városiak :)

2015. aug. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
80%

Ha sokat eszel belőle, az nem egészséges. Ha mértékkel eszed, akkor ezt is lehet enni. De ez szinte mindenre igaz :)

Az is igaz, hogy valakinek nem bírja a gyomra. Az ne egye.

De te egyél nyugodtan, ha szereted :)

2015. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim válasza:
28%
Csak jelzem a mai ember genetikai jellemzoi megegyeznek a vadaszo osember genjeivel. Vagyis ugyanolyan hus-zsit-az az csak allati - etrendre van beallva. Akkoriban nem volt kenyer,sem paradicsom,paprika,rizs,teszta,burgonya....stb. Ennek tudataban erdemes fontolora venni a fentiek mellett, az alkoholt, nikotint, kv-t, cukrot...
2015. aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim válasza:
75%
hogy hizlal vagy sem, az alkat kérdése is, hiszen vannak akik bármennyi zsíros ételt megesznek, nem híznak egy grammot sem.Továbbá vannak akik nem figyelnek annyira a kajára, viszont rendszeresen sportolnak mellette, ők sem nagyon lesznek dagik. Ha nyaranta néhány alkalommal szalonnázol, semmi problémád nem lesz sem súlyban sem pedig egészségileg, ha mellette mozogsz egy kicsit.
2015. aug. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!