Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megeszik egy átlagember 1400...

Megeszik egy átlagember 1400 forintot naponta?

Figyelt kérdés
Kiszámoltam, hogy mennyi pénzbe kerülne rendesen táplálkozni pontosan. De nehéz megbecsülnöm, hogy egy nap átlagosan mennyit fogyasztok...

2015. aug. 31. 12:52
 1/4 anonim válasza:
100%
ha még főzől reggeli ebéd vacsora, igen van annyi...
2015. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki nem eszik meg napi 1400 Ft-ot. Főleg nem fémpénzben!

:-)


Egyébként ki az az "átlagember"?

Van, akinek egy hétre jut ennyi, és van,akinek csak a reggelije többe kerül.

2015. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én heti kb. 9 ezer Ft-ot költök ételre, ez napi 1280Ft.

Ez fedez napi 4 teljes étkezést, hússal, zöldségekkel, körettel.


A mennyiségek:

Hús: napi kb. 400 gramm, kb. 2,8kg hetente

Kenyér: kb. 70dkg hetente

Sonka és sajt 25-25 dkg hetente

Rizs: napi 20-25dkg

+ zöldség, ami épp jólesik

Néha veszek még túrót körözöttnek, kiváló vacsora


Csokit, fagyit, üdítőket nem igen veszek, mert szűk a költségvetésem, és nem is túl egészségesek.


24F

180cm, 82kg

(ezeket azért írtam ide, mert ebből tudsz viszonítani, hogy neked kb. mennyi kaja kellhet)

2015. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez reális összeg, persze nem tudhatom, mennyi az átlag. Én kevesebbet költök ételre, speciális étrendem van, viszont nem olyan nagy a kalóriafogyasztásom (se nagy, se sokat mozgó, sem izmos nem vagyok).

Emberfüggő, mennyi ételre van szükség, s bár pluszkalóriát könnyű olcsón bevinni, de egy nagy izomtömegű kemény fizikai munkásnak még fehérjéből is több kell, mint mondjuk nekem, az pedig már nem annyira olcsó. Az ízlés, igény (úgy értem, ha valakinek nem elég az egészséges házi étel, hanem étteremben akar szarvast és nyers lazacot enni, annak ára van) is számít valamit, vannak speckó diéták...

2015. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!