Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek a Biotech...

Mi a véleményetek a Biotech USA Multivitamin for Men készítményéről?

Figyelt kérdés
Átlagos testalkat. Asztma és colitis ulcerosa betegséggel küzdök. Szeretnék vitaminokat szedni, de nem tudom milyet. Olvastam Biotech USA Multivitamin for Men-ről. Mennyire lenne jó nekem? 22\F

2015. szept. 1. 00:35
 1/8 anonim válasza:
A Biotech termékek pont ugyanolyanok, mint a többi. Ha találsz olcsóbbat, szedd azt. Az áron kívül abszolút semmi különbség nincs még a fehérjében sem.
2015. szept. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kptagtdwgatdpwapteag válasza:
Épp most fogyott el nekem... még megvagyok, szóval nem rossz. :) All-In-One Green Multit szedek már, ez is amerikai, a Pharmekal gyártja, ebben 76 hatóanyag van, gyakorlatilag benne van minden ami kell.
2015. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Ez is amerikai"

A Biotech USA magyar. Egyébként nincs gond vele. Annyit mondhatok, hogy a vitamintól nem valószínű, hogy bármelyik betegséged is javulni fog. Egy normális, kiegyensúlyozott étrend mindenképp kéne, főleg a colitis miatt.

2015. szept. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kptagtdwgatdpwapteag válasza:

"A Biotech USA magyar."


A BioTechUSA természetesen amerikai, a magyarországi forgalmazója magyar.

2015. szept. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért mutatkoznak be úgy a saját álláshirdetésükben úgy, hogy Közép-Kelet Európa egyik vezető sporttáplálék-kiegészítő márkája? Szadán van a székhelyük, ilyen márkanév Amerikában nem létezik, nincs amerikai honlap, a hivatalos facebook oldal tulajdonosa Molnár Péter. Állítólag egyes termékeik Amerikából érkeznek, de ott ilyen márka nem létezik. Mondjuk azt senki nem gondolta, hogy itt gyártanak vitamint, fehérjét, akármit. Mint a legtöbb tápkieg cég, ők is csak csomagolnak és címkéznek. A cég maga magyar, akárcsak a Scitec. A marketing akarja elhitetni, hogy ezek amerikai cégek, hogy jobban vegyék. Nem véletlen, hogy ennek a két márkának van itthon saját bolthálózata is. Ettől még nem rosszak a termékek, de némelyik elég túlárazott.
2015. szept. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kptagtdwgatdpwapteag válasza:

Ez nem hit kérdése, a termékeikre ez van írva:


Formulatd and manufactured for

BioTechUSA

P.O.Box 9000 U.S.A.

FL Lauderdale, FL 33340


A forgalmazó pedig ezt a magyar nyelvű címkét ragasztja rájuk:


Forgalmazó: BioTechUSA Kft. 1033 Budapest Kiscsikós köz 11. Magyarország

2015. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A scitecnek is van amerikai címe, attól még az is magyar. Bengyel Zsolt alapította, a Biotechet pedig azt hiszem Lévai Ferenc. Lehet, hogy kint (is) alapítottak vállalatot, de a tulajdonosok magyarok, a gyártás (csomagolás) itthon történik.

Ezért utálom ezt a két márkát, mert átverés az amcsi marketing. Ennyire odafigyelnek a részletekre, hogy még a csomagolásra sem írnak magyarul.

Ha kinti cég lenne, kétlem hogy egy postaláda lenne a hivatalos címe. Az amcsi céginfo 10-20 alkalmazottat ír a kinti cégre. Linkelj egy amcsi honlapot, vagy facebook profilt, vagy webshopot, ahol lehet kapni. Mert én már kerestem googleben, és sehol nincs.

Egyébként pont most néztem meg egy sciteces dobozt, ugyanígy egy amcsi postaláda cím van rajta, alatta made in eu. :) Biotökös sajnos nincs itthon, de fogadok, hogy az is made in eu.

2015. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kptagtdwgatdpwapteag válasza:
Hát, lehet, hogy akkor nem amerikai cuccok ezek, de magyarok se, mert azt nem írják, hogy "made in hungary", se azt, hogy "made in eu". Viszont azt írják, hogy a biotechusa kft. forgalmazza őket, tehát külföldi termékekről van szó. De akkor vajon honnan származnak, ki gyártja őket?
2015. szept. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!