Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek reggelente ami...

Mit egyek reggelente ami tápláló és egészséges?

Figyelt kérdés
Eddig mindig műzlit reggeliztem (teljes kiőrlésűből keveset)de mostanában valamiért nem tudom a tejet elviselni, nem igazán van étvágyam. Ismertek még más egészséges reggelit ami tápláló és nem túl drága?
2015. szept. 22. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nővérem csinál mindig gombakrémet (dinsztelve,pürésitve, teavajjal) azt előző nap csinálja meg, reggel azt esszük kenyérrel, de a párolt zöldségek is jók reggelire. Rántotta. Rendes vajat vagy margarint Sosem eszünk, mert egy adalék hiányzik hogy müanyag legyen, igy csak teavajat, pl sajttal, szendvics
2015. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szintiszoli123 ***** válasza:

rizs+tojás+olaj+zöldségek

vagy

rizs+hús+magvak+olaj+zöldségek

vagy mindezek rizs nélkül de több zsiradékkal

2015. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pl. tojás és zöldség, az elég jó.

A tejes müzli inkább az egészségtelen ételek közé tartozik, bár erről persze nagyon megoszlanak a vélemények.

2015. szept. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Zabkasa rizstejbol/mandulatejbol/kokusztejbol vagy barmilyen novenyi tejbol elkeszitve, de amugy vizzel is teljesen jo - melle pl. Mandula , bogyos gyumolcsok vagy alma/banan mertekkel - ez nagyon finom, laktato reggeli, elozo este is elkeszitheted

Rantotta zoldseggekel, teljes kiorlesu pekaruval

Teljes kiorlesu kenyerbol szendvics, bele sonka, sovany sajt, esetleg fott tojas + zoldsegek

2015. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm hogy ennyien írtatok :)zabkása egy nagyon jó ötlet sztem ki fogom próbálni. meg a gyümölcsöket is mértékkel. A műzlim ilyen mazsolás, mandulás zabszemes műzli volt, szóval még egészségesnek mondható szerintem, de legalábbis tápláló volt szóval délutánig, ebédig kibírtam hogy ne kelljen ennem mellé.
2015. szept. 23. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!