Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez már anorexia?

Ez már anorexia?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez most akkor anorexia?

- Alvási zavaraim és depresszióm, hangulatingadozásaim, komoly önképzevarom ( állítólag...) és önbecsülési problémáim vannak.A suliban általában csendes vagyok és feszült.

- Nagyon sokat olvasok az anorexia után, nagyon érdekel.

- Mary-Kate Olsen a példaképem. Mikor 2003-2004-2005-ben anorexiás volt. Szerintem nagyon szép volt.

- Volt már olyan, hogy 1 nap 1 paprikát ettem, de mondjuk ezen a héten normálisan étkeztem.

- Szerintem nagyooon kövér vagyok. (152 cm 45 kg. Egyáltalán nem kevés. )

-A lányok, mikor a tesiöltözőben vagyunk mindig mondják, hogy szép alakom van. A keresztanyukám és anyukám is mondja, hogy milyen szép vagyok. Viszont 3 ember leducizott.

- 1 nap kb. 2-3-4 órát edzek, attól függ, mennyi időm van.

- Normális étkezésnek a napi 2-3-at gondolom.

-Egyszerűen utálom magam. Utálom, hogy nagy az orrom. Utálom, hogy a bőrőm olyan, mint egy mosogató ronggyé. Utálom, hogy ilyen mafla vagyok. Utálom a szám.Utálom a szemem. Egyszerűen mindent utálik magamban.


- Menstruáció után mennyit nőhetek még? (Apukám 182 cm, anyukám 160, a mamám meg 155 körül lehetett.)

-Anorexiások, adnátok néhány tippet?



2015. okt. 16. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Beteg vagy, menj orvoshoz!
2015. okt. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 wendy666 ***** válasza:
Az biztos hogy segítségre van szükséged de ha anorexiás lennél azt nem csinálnád ilyen nyíltan! De attól még menj el pszichológushoz!
2015. okt. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Wannarexia.

Ami jo! Meg megelozheted a komoly betegseget! Ne akarj eveszavaros lenni, en tudom mirol beszelek, tonkretesz nem csak testileg :(

2015. okt. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem hangzik valami jónak, vigyázz magadra, nagyon komoly bajaid lehetnek ebből - ezt tanácsolom anorexiásként. Mennyi idős vagy? Kérj segítséget mihamarabb, szakember vagy család vagy barátok, hidd el, én értem, milyen nehéznek tűnhet ez most, voltam nagyon hasonló helyztben, és azt kívánom, bár ne fordultam volna magamba és hagytam volna, hogy segítsenek.

Amúgy szerintem nagyon is vékony lehetsz, és a lányok kb húsz éves korukig simán nőhetnek, a menstruáció inkább csak egy kezdet ;)

2015. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!