Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » ENYHE kézremegés összefügghet...

ENYHE kézremegés összefügghet a táplálkozással/táplálkozási szokással?

Figyelt kérdés
2015. okt. 22. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden összefügghet mindennel. Az evés meg különösen. "Az vagy, amit megeszel." Mivel konkrétan nem írtad, h mit ettél, mennyi ideje áll fenn és hasonlók, egyelőre ennyit tudok mondani.
2015. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A táplálkozás és az életmód sokkal több mindenre kihat, mint azt sokan gondolnák. Iszonyatosan stresszes, izgulós ember voltam. Bő másfél éve egészségesen táplálkozok, és sportolok. Ma jöttem rá, hogy már tudok úgy pisálni, hogy állnak mellettem. :) Alapvetően sokkal nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb, jobb kedvű vagyok. A kézremegés idegességtől, feszültségtől is lehet, nálam legalábbis attól volt.
2015. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha valaki egészségesen táplálkozik,azt jelenti diétázik?
2015. okt. 23. 09:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. De a kettőt nagyon összemossák a közhiedelemben. Nem mindenki diétázik, aki egészségesen eszik, de mindenki egészségesen eszik, aki diétázik (jó esetben:) ).

Rám is mindig mondják, h diétázom, pedig én is csak egészségesen eszem, és ennyi.

2015. okt. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!