Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért kívánok sósat?

Miért kívánok sósat?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy jó helyre írom-e a kérdésemet, elnézést ha nem. Remélem valaki tud válaszolni, mert én magam már nem tudom, hogy mi miért van.

Az a helyzet, hogy én világ életemben édesszájú voltam. Mindig édességet kívántam, ettem, olyan nem volt, hogy én valami miatt ne tudjak enni belőle. Sosem szerettem a sós kajákat, a sós süteményeket sem. Még ha főztem valamit, azt is nagyon sótlanul. Kb. egy hónapja viszont hányingerem van minden édes dologtól, sokszor már akkor is ha csak ránézek, viszont a sós ételekért megveszek. Tudom, h nem egészséges, de 2 hete minden áldott nap virslit reggelizek, azt kívánom, ha másra nézek elmegy egész napra az étvágyam is. Na meg a zacsis leveseket is nagyon kívánom. Ha esetleg eszek pl. csokit, egy falat után rosszul leszek. Nem tudom, hogy mi ez a váltás, de nagyon zavar, hogy alig van pár dolog amit tudok enni, ráadásul az sem túl egészséges. Valakivel volt már ilyen? Mitől lehet?



2015. okt. 31. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nő vagy?
2015. okt. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen
2015. okt. 31. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:
És nem vagy terhes?
2015. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már gondoltam erre, mert néha nagyon "úgy érzem", de két teszt is negatív lett, ráadásul fogamzásgátlót tablettát is szedek.
2015. okt. 31. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:
És menstruáltál rendesen? Vagy elmaradt?
2015. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, menstruáltam, de valószínűleg lassanként elmegyek orvoshoz, mert két napja szinte nem eszek semmit, és már pár napja nem tudok hason feküdni, mert nagyon nyom a hasam és már tényleg nem tudom, hogy miért van ez.
2015. nov. 1. 17:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Feltétlenül menj el dokihoz, mert a legelső, hogy ki kell zárni a terhességet. Gyanús, de nem biztos, hogy terhes vagy, viszont akár hormontermelő ciszta/daganat is lehet a háttérben. Az is okozhat hasi diszkomfort érzést, ahogy nyomja a hasfalat és a belső szerveket, ezen felül utánozhatja a terhesség tüneteit a hormontermelés miatt.


Egyébként az is lehet, hogy valami tök ártalmatlan oka van az egésznek.


De a legjobb ha ránéz a doki!

2015. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!