Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Őszi, téli és tavaszi szünetbe...

Őszi, téli és tavaszi szünetben hogy bírjam ki? Mit kezdjek a szüleimmel? Térítők, és a belepofázók kíméljenek, elsősorban bulimiás társaim segítségét várom :D

Figyelt kérdés
Bulimiarexiás vagyok, de sajnos a szünetekben, ünnepekkor nem tudok mit kezdni a szüleimmel. Mindig rám tukmálják a kaját, de nem akarom megenni. Segítsetek, mit tegyek?

2015. nov. 2. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Edd meg és hányd ki. Ennyi a titok, én így csinálom minden szünetben.

Fogalmuk sincs róla, a pszichológus meg még nem igazán használt. :(

2015. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Molyember ***** válasza:
Nem térítek, belepofázni meg nem akarok, csak kérdezni szeretnék. Nem féltek, hogy meghaltok? Vagy hogy szétplöttyed a testetek, és már 20 évesen lapos seggel, zacskómellel kell mászkálnotok? Tényleg örülnék, ha válaszolnátk, akár priviben is, mert nem értem.
2015. nov. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, én válaszolok neked, ez egy mentális betegség, hiába tudja az ember a következményeket, ez nem tartja vissza mivel sokkal erősebb a belső késztetés, hogy nem ehetsz/ eszel és hányj.
2015. nov. 3. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Edd meg, élvezd az ízeket, aztán hagyd a tested, hogy hasznosítsa a tápanyagokat.
2015. nov. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Molyember ***** válasza:
Tudom, hogy mentális betegség, engem az érdekelt, hogy ők mit gondolnak róla. Mert az tény, hogy vagy belehalnak, vagy okádék rondák lesznek. Ezt nekik is tudniuk kell, ha mégsem, akkor elsősorban nem betegek, hanem ostobák, ami mindent megmagyarázna. De ha valaki tudja, hogy éppen azon van, hogy elrontsa a hátralevő életét, akkor miért nem kér orvosi segítséget? Mit gondol? Ha vírustól hányna, elmenne orvoshoz, ha magától, akkor nem, mert az normális?
2015. nov. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Utolsó, ritka nagy f_asz vagy :O. Én ana vagyok, és bulímiás voltam, és mindig progikat szerveztem. A barátaimnak azt mondtam, jóllaktam otthon, anyának meg pont fordítva. Ha meg otthon vagyok külön eszek, és ha eszek mindig gondosan ügyelek rá, hogy a végét lássa, mindig mondom h hogy tele vagyok és h már csak a szememmel kívánom, ezért pár falatot még eszek :D. Ebédkor meg kiszedem és meg tudom pont oldani, hogy visszalapátoljam mikor nem figyelnek. És sokat bedzélek, mert akkor nem baj h épp nincs falat a számban. Jibb, minz hányni, azt nem szerettem :/
2015. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszélni velük az érzéseidről. Biztosan nem rosszból tukmálják a kaját, csak nem tudnak a helyzettel mit kezdeni, és úgy érzik, ezzel segítenek. Mondd el nekik, szerinted hogy tudnának Neked segíteni. Sok sikert!
2015. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!