Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet kikerülni a...

TSkull kérdése:

Hogyan lehet kikerülni a szájon át szedhető anabolikus szteroidok májkárosító hatását?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy talán a végbélen keresztül történő bevitel kikerüli a májat. Valakinek esetleg tapasztalata ezekkel kapcsolatban?

2015. nov. 4. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2015. nov. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lol, végbélen keresztül
2015. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk úgy, hogy ne szedj ilyeneket..
2015. nov. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. De ha májvédő gyógyszert is szedsz mellé és megfelelő diéta szerint eszel (kerülöd a zsíros, fűszeres ételeket), akkor nagyobb valószínűséggel bírja ki a májad kisebb károsodással, illetve több eséllyel regenerálódik, ha már nem szedsz szteroidot.
2015. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyilván elkerülhetetlen a szervezet roncsolódása szteroidok alkalmazása mellett.

Viszont ezt olvasd el mielőtt belevágsz bármibe is! [link]

2015. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem akarok belevágni, még csak nem is edzek. Régebben csináltam, és normális diétával és kiegészítőkkel nagyon jó eredményeket értem el rövid idő alatt (lévén, hogy lényegében kezdő voltam, és mezzo-endomorf testalkatú), csak sajnos nem bírta a pénztárcám.Csak az a típus vagyok, aki egy adott témának minden szegletét szereti kivesézni.
2015. nov. 6. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!