Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Stressz okoz hasfájást és...

Stressz okoz hasfájást és hasmenést?

Figyelt kérdés

Egy hete munkám miatt iszonyatos stresszben vagyok nem alszom, de étvágyam jó de rohanva eszem stb. Észre vettem hogy szúr a hasam és reggelente minimális hasmenésem van, de délután már minden ok. Sztetetek okozhatja a túlzott igénybevétel?


Köszi

27 F



2015. nov. 10. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán! Én fogyni is szoktam tőle, mert étvágytalan is leszek, de a hasmenés simán. Vizsgák előtt is volt anno egyetemen :))
2015. nov. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze! Engem is sok stressz ér sajnos, és volt egy időszak, amikor nagyon sok sav jött fel a gyomromból az állandó gyomorideg hatására, úgyhogy nagyon is okozhat, aztán a nyáron nem idegeskedtem annyit, és elmúlt, de most megint érzem egy kicsit, de szerencsére a sav még nem kínoz.
2015. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Naná! Nálam is így szokott lenni, farkaséhes vagyok (gondolom az igénybevétel miatt), de amit megeszek, az ki is jön a másik oldalon, úgyhogy fogyni szoktam. Ha csak rövid ideig tart ez az időszak az életedben, akkor nem nagy gond, de ha sokáig, akkor muszáj leszel keresni valami megoldást, hogy ne menjen rá az egészséged.
2015. nov. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!