Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért eszek ennyit mostanában?

Miért eszek ennyit mostanában?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sokat fogytam, néha hülyén is fogyókúráztam, annak ellenére, hogy serdülő vagyok.

Mostanában viszont nem fogyózok, legalábbis nem akarok, viszont folyton éhes vagyok, de őrült módon. Amíg nem eszek, csak a kaja jár a fejemben. Sportolok sokat, heti 20km futás (néha akár 30, de van, hogy kevesebb), gördeszkázok, stb.

Nem, nem tévesztem össze a szomjúsággal, iszok min 2litert. Zöldséget és gyümölcsöt napi szinten, többször eszem.


2015. nov. 11. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Nem lehet, hogy egyszerűen sok energiára van szüksége a testednek? Vagy nem jó az étrended vagy az étkezésed időzítése... Sok okból lehet éhes az ember, elég nagy tapasztalatom van benne, amióta fogyni akarok. Ha valami remekül működik bennem, az az éhségérzet.
2015. nov. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán azért érzed magad éhesnek, mert nincsenek meg a fontos tápanyagok az étrendedben. Esetleg kevés a szénhidrát, fehérje vagy zsír. Miket eszel egy nap?
2015. nov. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!