Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tehetek? Hogyan segíthetek...

Mit tehetek? Hogyan segíthetek neki? (Lent)

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátnőm aki egyben az osztálytársam is.A nyáron nem sokat beszéltünk,nem is találkoztunk.De most suliba észrevettem,hogy rettentően lefogyott.Tudtam,hogy nyáron elkezdett sportolni szóval nem reagáltam rá.De már kezdek nagyon aggódni érte.Nem akar enni mert azthiszi,hogy kövèr.Pedig azt mondja,hogy 40 kiló sincs meg,de úgy érzi,hogy van rajta felesleg.Igaz,hogy nem magas lány de ez akkor is irtózatosan kevés,lebeg rajta a ruha.Én próbálom neki elmondani,hogy ez így nem egészséges,hogy egyen többet,de nem hallgat rám.Mit tegyek,hogy vègre észhez térjen?
2015. nov. 16. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
szólsz az osztályfőnöknek vagy gyermekvédelmis tanárnak, ha nem tesznek semmit, akkor közvetlenül a gyámügynek....ezt ugyanis nem te fogod tudni megoldani...bár számomra rejtély, hogy hogy lehetnek ennyire vakok a szülei és a tanárai
2015. nov. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Más megoldás nincs?Mert akkor biztos,hogy nagyon megharagszik rám.Ám szerintem észre vették a szülei,de én nem tudom,hogy mennek otthon a dolgakk.
2015. nov. 16. 23:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a jobb, ha meghal vagy ha haragszik rád?
2015. nov. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad van,ma szólok a szüleinek!
2015. nov. 17. 11:48
 5/5 anonim ***** válasza:
A szülei tudják, csak épp szrnak bele.
2015. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!