Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Üres gyomornál savat, evés...

Üres gyomornál savat, evés után fájdalmat érzek a gyomromban. Fekély?

Figyelt kérdés

Ultrahang volt, vérvétel volt (helicobacter-fertőzés nincs). Szervek rendben, széklet rendben.


Aloe vera gél segít, demár húzódik a dolog egy ideje. Tükrözést szeretném elkerülni.


2015. nov. 26. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
stressz.
2015. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet reflux is simán.

Viszont ha felvetődik a fekély lehetősége, akkor mindenképpen csak gyomortükrözéses vizsgálattal lehet megállapítani, vagy éppen ennek a lehetőségét kizárni.

Nekem nagyon erős fájdalmaim voltak, plusz hányingerem volt sokat, hánytam is rendszeresen, nálam is nyombélfekélyre gyanakodtak, csináltak is tükrözést, de szerencsére refluxot diagnosztizáltak, kaptam rá gyógyszert, amit rendszeresen szedek, plusz kerülöm az olyan ételeket, amik nálam savat csinálnak és így teljesen rendben vagyok.

2015. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! remélem, maximum fekély, de nem valami komolyabb!
2015. nov. 26. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!