Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evési nehézségeim vannak,...

Evési nehézségeim vannak, hogyan tudnék helyrejönni?

Figyelt kérdés
Olyanok segìtsègèt szeretnèm kèrni, akik helyre tudták hozni az evèsi peoblèmàjukat. Én stressz miatt nem tudtam enni, a gyomrom pedig megszokta ès már nem megy. Eszek, ráadásul változatosan, de nem eleget ès ebből adódóan már vannak egèszsègügyi gondjaim. Szeretnèk helyrejönni, mit tanácsoltok?
2015. nov. 29. 23:42
 1/1 Szintiszoli123 ***** válasza:

3 éve eszek úgy, hogy soha nincs éhségérzetem (akkor sem éhezek meg, ha nem eszek egy napig (ez volt a leghosszabb idő, amit próbáltam)).

Nem mondom, hogy jó így élni, de lehet.

Egyrészt menj orvoshoz, másrészt pedig egyél akkor is, ha nem vagy éhes. Ha nem figyelhetsz a tested jeleire, akkor marad a mérleg és a tükör. Közben dolgozzanak az orvosok, hátha meglesz a megoldás.

"megszokta ès már nem megy" - de megy. Egyedül akkor nem megy, ha kihányod.

"már vannak egèszsègügyi gondjaim" - választhatsz, hogy együtt élsz az "erőltetett" evés diszkomfort érzésével, vagy hagyod, hogy "egèszsègügyi gondjaim" súlyosbodjanak.

2015. nov. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!