Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Magnézium szedése után görcsöl...

Magnézium szedése után görcsölhet jobban az ember mint előtte? (apummal van gond+mgasvérnyomás+kemény fizikai munka. tapasztlatok? )

Figyelt kérdés

Vaterom gyengének érzi magát és görcsöl is, és néha fájnak a csontjai. Elmúlt 60 éves, már menne nyugdíjba, de azt mondja nem bírja ki mert annyira gyenge. Bár én sejtettem nála, hogy magnézium hiánya van. Javaslatomra elkezdte szedni a béres magneb6-ot(250mg) amit felezett is. Először csak hébe hóba szedte, majd 1 hét rendszeres szedés után azt mondta jobban görcsöl mint előtte.


Magas vérnyomása is van neki. Régebben is vitaminokat csak úgy mert szedni hogy a pezsgőtablettákat harmadolta.És ugye tudjuk, hogy abba lő.f@..sz mennyiség van.



2015. dec. 10. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Magnezium hianya okozhat görcsöket, legalabbis a tipikus labikra görcsöt a terhesseg alatt. Ha esetleg nem ismered, ilyenkor "beall" a görcs nagyon kellemetlen erzes, föleg az, h nem tudsz mit tenni, hiaba ellazitod...stb, egyszerüen csak magatol mulik el, nem befolyasolhato.

Viszont ha görcsöl, miert nem megy el orvoshoz? Verkepböl pontosan megallapithato, magneziumhiany vagy mas okozza.


Ha pedig termeszetes szerek, en elsöre C vitaminra es altalanos asvanyi anyagpotlasra gondolnek. Masodszorra nekem jol bevaltak a Schüssler sok, pl. magnezium phosporikum, calcium phosphorikum, de vannak gyogyszertarak, ahol vannak ehhez hozzaertök is.


En az energytöl szedem teli idöszakban a Flavocelt (=C vitamin) es idönkent a Fytomineralt, a gyerekeknek is születesüktöl fogva adom (nekik kisebb mennyisegben). Sztem igaz, h az energytermekek jobban felszivodnak, a teli virusos, bakteriumos betegsegek eleg jol elkerülnek minket (szemben a ferjemmel, aki ha szed is vmit, nem iylesmit). Ha erdekel, rakereshetsz itt a keresöben: [link]

2015. dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!