Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen betegség lehet?

Milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem.Nagyon nagy butaságot követtem el.42 kg- ot fogytam 4 hónap alatt.úgy ahogy senkinek sem ajánlom. Szenna levelet használtam 4 hónap alatt 8x 50 G-ot.Fogyokúra után két héttel iszonyatos hasi görcsök jöttek elő.Hirtelen jön elő és hirtelen múlik el.Olyan szintű hasi görcsök amitől nem tudsz beszélni,nagyon nehezen tudsz lélegezni igazából érzékeled a környezeted de nem tudsz felfogni sok dolgot és legszívesebben leszúrnád magad hogy vége legyen olyan szintű fájdalmat érzel.Ezek lehetnek 20-30 percesek de van amikor 4-5 órásak is.az egész hasfal befeszül,gyomorszájjal együtt és 3 helyen még alhas-köldök környékén illetve borda-máj környékén is iszonyatos fájdalom,hozzáteszem 4-5 éve megállapították hogy van zsírmájam de sose okozott különösebb problémát. általában a gyomorszály húzódik vissza legutoljára.hetente 1x jön elő ez a borzadalom.legutóbb 2 hétig bírtam.3Hónapja szenvedek.Jövöhéten megyek el gyomortükrözésre de félek.

2015. dec. 10. 16:38
 1/2 anonim válasza:

Lehet hogy megártott az a Szenna levél..ne félj a gyomortükrözéstől..igaz, kellemetlen de legalább meg tudod mitől van ez.

Lehet hogy érzékeny vagy arra a levélre vagy ilyesmi. Mindenképp ki kell vizsgálni

2015. dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jagello válasza:
Vérképed milyen eltérést mutatott? Illetve hasi ultrahang mutatott-e ki valamit?
2015. dec. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!