Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Így lefogyhatok, tanácsok?

Így lefogyhatok, tanácsok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 171cmhez 60 kiló társul. Már egy hete 500-600 kalóriát eszek viszont nem fogytam le. Tényleg minden szemetet és szénhidrátot ettem abban a kevés kalóriában is... De nem fogytam. Pedig csak olyan öt kilót szeretnék. Mit tehetnék? Száműzzem teljesen a szénhidrátot?
2015. dec. 14. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak mert valaki alig eszik szénhidrátot, nem fogy le... Bár sokat tud segíteni adott esetben.


Nos, nem tudom, miért vagy meglepve, hogy 1 hét alatt nem fogytál le. Viszont ne koplalj, az nem jó. S minél kevesebbet eszel, annál normálisabban kell, ha mindenféle vackot eszel, akkor több izmot bont el a tested, pedig a koplalás miatt eleve lesz izomvesztés... S annál többféle fontos tápanyagból lesz hiányod. Ne sokkold a tested, egyél normálisan, válts életmódot, mozogj!

2015. dec. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. :)Amúgy elég sokszor eszek ígyis, éhes se vagyok.Sportolni is igyekszem mellé.
2015. dec. 14. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!