Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudom hogy anorexiás...

Nem tudom hogy anorexiás vagyok-e. Egy hét alatt fogytam 3 kilót 52 ről 49 re egy táborban, amit azért vártam nagyon mert végre lefogyhatok mert nem látják mit eszem. Steritetek ez anorexia?

Figyelt kérdés
Szüleim totál kiakadtak joggal de nem tudom abbahagyni és vannak nem olyan durva falás rohamaim is....Mások i mondják..
2015. máj. 21. 20:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi csak siettem:Szerintetek
2015. máj. 21. 20:38
 2/6 A kérdező kommentje:

Szóval mások is mondják hogy ez már beteges de egyszerűen nem tudok leállni folyton bűntudatom van ha eszek.Barátom az egyedüli szerinte nem vagyok durván vékony és nem baj ha fogyok.

164cm/L

2015. máj. 21. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Barátod egy degenerált idióta, ha fogyásra biztat!


Anorexiás vagy, és a súlyod is gáz, sürgősen keressetek valami szakit, mielőtt jobban bele nem mászol.

2015. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Fordulj szakemberhez, mert nem lesz jó vége.
2015. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem degenerált csak ő még nálam is vékonyabb mert ilyen a testalkata,ami miatt folyton piszkálják pedig ő rendesen eszik csak nem látszik,és azt hiszi nekem is ez a bajom...
2015. máj. 21. 20:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony anorexiára utal.Egyébként annyira durván nem vagy vékony,nyugi.Sőt.Szerintem keress fel szakembert,mert azok alapján,amit leírtál,te már anorexiás vagy.Most még nem késő,még nem vagy 35 kg.Most menj el,rajtad még tudnak úgy segíteni,hogy ne legyen egy életen át tartó következménye.
2015. máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!