Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 158 cm-hez mennyi az ideális...

158 cm-hez mennyi az ideális testsúly?

Figyelt kérdés
Jelenleg 41 kg vagyok és 158 cm. Most jövök rá, hogy ez így borzasztó rossz, semmi alakom nincs, gyenge vagyok és egy halom szánalom.(Elég vicces, hogy direkt fogyókúrával jutottam idáig) Régen(fél éve) 46-47 körül mozogtam. Az soknak vagy kevésnek számít? Mennyi az ideális testsúly ehhez a magassághoz?
2015. dec. 23. 20:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Jajj, és azt kihagytam, hogy 14/L
2015. dec. 23. 20:43
 2/5 Adam_Hack ***** válasza:
a 48-50 kg megfelelő. nem túl vékony, és nem is erős
2015. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem tudom bocsi, de az biztos, hogy kilóra pontosan ilyet nem lehet megmondani. Nyilván függ a genetikától, a csontozattól, az izmoktól és sok más tényező is szerepet játszik ebben. Ha pl. azt mondják neked, hogy 45 kg az ideális, akkor mit tudsz tenni? Nem értek hozzá, de szerintem nem annyira könnyű 4 kg izmot felszedni.(Tényleg fogggggalmam sincs, javítsatok ki ha nem így van.)
2015. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
3-as vagyok, bocsi nem láttam, hogy közben válaszoltak.
2015. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14 évesen legalább 45-46 kg-nak kellene lenned.
2015. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!