Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lenyeltem egy fél fogpiszkálót...

Lenyeltem egy fél fogpiszkálót. Lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés
illetve.. ugye olyan húst ettem ami ilyen töltött volt, és fogpiszkálóval volt össze tűzve. az egyiknek csak a felét találtam meg, és attól félek hogy lenyeltem....

2015. dec. 26. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azt érezted volna, ha lenyeled. Vagyis már amikor rágod a falatot. Amúgy okozhat, kiszúrhatja a gyomrod, beleid, elakadhat stb. De nem hiszem, hogy lenyelted.
2015. dec. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is azon filózok hogy lehet hogy benne sem volt.. tehát fél fogpiszkálót használtak vagy hasonló. (étterembe ettem) de amúgy sokat ettem még rá, meg ittam is meg stb, szóval szerintem a gyomorig eljutott. ott meg a sav elmarja elvileg
2015. dec. 27. 00:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem fog gondot okozni. Ha nem is emésztenéd meg, akkor is úgy helyezkedne a belekben, hogy ne okozzon gondot. Még egy tű is simán keresztül tud menni.
2015. dec. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha lenyeltél volna egy fél fogpiszkálót, akkor azt megérezted volna, elég nagy, az nem ment volna le simán, szerintem kiszedhették és talán beletört a fele, a másik felét pedig megtaláltad.
2015. dec. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ugye hoztunk haza is, és most is találtam egy negyedet.. szóval ezt nem értem.. de mélyen a belsejébe
2015. dec. 27. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!