Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitol ajulhatok el? ha nem...

Mitol ajulhatok el? ha nem eszek 2-3napig csak epp hogy csak megeszem es kihanyom es ha csak vizet iszok, elajulhatok?

Figyelt kérdés

Kimeljetek a rossz kommentektol,kerlek!

Surgos lenne.😭


2015. dec. 28. 12:55
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nem ájulhatsz el, max. fejfájás, hasfájás, de nem igazán értem a kérdésed..
2015. dec. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ájulás lesz majd akkor a legkisebb gondod. Akár kórházba is kerülhetsz
2015. dec. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán meg is halhatsz tőle, ha sikeresen felborítod pl. a víz-só háztartásod.
2015. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne hányd ki, az beteg dolog.

Csak mert semmit nem eszel 2-3 napig, semmi bajod nem lesz, ha nagyjából egészséges vagy. Rengetegen böjtölnek ennyit vagy még sokkal többet is, nem ideális, de kifejezetten kárt nem okoz, ha nem tart túl sokáig.

Egyszer ki akartam próbálni, milyen 5 napig nem enni. 4,5 után abbahagytam, mert túl éhes lettem :) Semmi bajom nem volt, csak a vége felé szürreális volt sétálni és egyre mániákusabban gondoltam ételekre. Alapból nagyon szeretem a hasamat plusz főzni is, normálisan egy napot nem hagynék ki, azért ez is számít. Ha valaki eleve tápanyaghiányos, az rosszabbul viselheti az ilyesmit.

2015. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor már a 3.heti böjtömnél tartottam (csak vacsora, az is két maroknál nem nagyobb nyers gyümölcs, gyakran ezt is kihagytam), akkor általában 4-5x elájultam egy nap, kb 3 hétig még.
2015. dec. 31. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!