Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem eszek meg szinte...

Miért nem eszek meg szinte semmit? 12/f

Figyelt kérdés
Semmit nem tudok megenni ami húsféle. Persze nem vagyok vega de minden húsban találok kifogást kivéve a csirkemellben. Amit nagyon utálok az a húsban lévő nyálkás nyúlós cuccok. (Nem tom mi az igazi neve.) virsliben meg azt utálom hogy vastag a bőre és ropog a fogam alatt. Ja és nagyon rossz az étvágyam.Olyan jó másokat nézni ahogy jól esznek de nekem sose sikerült.És a szüleim egyre jobban ki vannak akadva hogy még mindig nem eszek.

2015. dec. 30. 02:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mócsingnak hívják. Van ilyesmi fiatalabb korban. Talán majd megszeretsz pár dolgot. Szerintem próbálkozz zöldségekkel. A tésztát szereted?
2015. dec. 30. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szerintem ennek a problémának semmi köze az élelmiszerekhez.

Neked a fejedben van a problémád. Javaslom, keress fel egy pszichológust!

2015. dec. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A tésztát szeretem kakaósan túrósan néha káposztásan. Csak hát a szüleim mindig olyanok voltak hogy ha elmondanám hogy vigyenek pszihológushoz egyből arra fognák a rossz evést hogy sietek gépezni (Nagy kocka vagyok sajn
2015. dec. 30. 12:36
 4/8 A kérdező kommentje:
os és mostanában rá vannak kattanva a sok ivásra de most ezt is ellenem fogták
2015. dec. 30. 12:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Én szinte sosem eszem húst és sok évig voltam vega, ezzel nincs gond.

Azzal igen, ha alig eszel... De ezt innen nem fogjuk megoldani, s az okát sem tudhatjuk.

2015. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy és hány centi? Ha számíthatsz a szüleid ellenállására, beszélhetnél az iskolaorvossal, és az iskolapszichológussal (vagy ha a háziorvosotok kellően segítőkész, inkább vele).
2016. jan. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Régebben többet ettél, vagy mindig rossz evő voltál?
2016. jan. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mert nincs szájad?
2016. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!