Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez normális arány?

Ez normális arány?

Figyelt kérdés
170cm és 50 kg vagyok. Van hogy rossz a közérzetem és rosszul is voltam már. De még mindig ducinak látom magam ezért nem szeretek nagyon strandra vagy fürdeni járni. Egyszerűen utálom hogy így látom magam.
2016. jan. 2. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:
En is voltam 52 kilo 172-175 centivel, en ugy ereztem jol magam, de a kornyezetem sovanynak mondott.valoszonu te is az vagy, es ha nem erzed jol magad akkor valoszinu ilyen aranyokkal (ami inkabb sovany mint normalis, de alkat miatt lehet nornalis is) inkabb onertekelesi zavarrol van szo. Erdemes velemenyt kikerni olyantol akiben megbizol a kornyezetedben. Csak kerdezd meg milyennek latnak,es ha ellenteteset tapasztalsz beszelj valakovel. Az lenne a fontos hogy kol erezd magad de az nem a sovanysagtol lesz..
2016. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!