Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízókúra? Tippek? Mit tudok...

Hízókúra? Tippek? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 180 cm és 60 kg. (nem nagy képűségből) Lányok sőt fiúk szerint is a leghelyesebb fiú vagyok az évfolyamon. Engem borzasztóan zavar hogy vékony vagyok ráadásul még tyúk mellem is van. Ez nem is látszódna annyira ha izmosabb lennék de 180cm 60kg-val nem tudok izmos lenni. A gyúrással semmi baj nem lenne mert van bennem akarat erő, de nem is birok sokat enni meg ha rá is veszem magam (pl ünnepekkor nagyon sokat eszek) akkor se hízok szinte semennyit hogy azt aztán letudnám gyúrni. Mit tudok tenni?

2016. jan. 3. 04:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elsözör is a megoldás CSAK az erösítés, a HÍZÁS nem tenne jót.


Másodszor hízni nem a SOK, hanem a SOK KALÓRIÁS ételektöl lehet. Ami segít, ha naponta többször eszel és kalóriadús ételeket, de nem zsírban tocsogó valamiket.


Harmadszor van, aki vékony alkatú, az akármit tesz, akkor is vékony marad. De lehet egészségügyi oka is a vékonyságnak, nem ártana a háziorvossal megbeszélni.

2016. jan. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Haat en lany vagyok, es vilageletemben nem tudtam hizni vekony voltam anorexiasnak mondtak, erre egeszsegugyi problema miatt felirtak hormonkezelesre amitol ugy elhiztam hogy undorodom magamtol:D szedj noi hormonokat :DD najo, ez persze hulyeseg, egyreszt az osztrogen mint novekedesi hormon a zsirraktarozasert es az izomzat leepiteseert felelos szoval nem tenne jot plane hogy fiu vagy.. Viccet felreteve, egyel sok tojast, meg olajos magvaktol es aszalt gyumolcsoktol lehet "jol" hizni minden nap egyel beloluk egy jo nagy marekkal de ne tobbet ha nem zsirparnakat akarsz. Es egyel kulon feherjet es kulon azenhidratot be egyutt de sokat a feherjebol! Husok,tojas! Hajra:)
2016. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!