Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi bajom lehet, ha a mai...

Mi bajom lehet, ha a mai napon megettem 5 narancsot és 2 grapefruitot?

Figyelt kérdés
Meg vagyok fázva, s így gondoltam, jó a vitamin. Kicsavartam a levüket és a rostjaikat is kiszedtem, így ettem meg. Bajom lehet tőle? A fogaimnak? A gyomromnak? Egészséges vagy káros?
2010. márc. 25. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lehet, én naponta eszem ennyit. Persze mást is kell enni mellette, éhgyomorra nem tesz jót. A grapifruit nagyon egészséges, baktériumölő is!
2010. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bajod nemlesz tőle, csakis egészséges.
2010. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Minden nap szoktam enni valamilyen gyümölcsöt, csak ilyen sokat, azért nem. MOndjuk a bélműködésemnek jót tett. Nem éhgyomorra eszem, azt semmiképp, s persze mást is ettem mellette.

A fogaimra a sav lerakódhat?

2010. márc. 25. 16:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a sav? a fogaidra? lerakódik? te mivan veled? agyadra ment a betegség?:D semmi bajod nemlesz. ha szétparázod az agyad, moss fogat 3 órával a gyümölcsök fogyazstása után.
2010. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást! Semmi sincs velem,csak most tömött be a fogkovács két fogamat és nem akarom, hogy hamar elromoljanak.
2010. márc. 25. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
savas étel után negyed órával moss fogat,hogy a sav ne tudja kikezdeni a fogzománcot.amugy semmi bajod nem lesz tőle,egészségedre!
2010. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Szép napot mindenkinek, s ha valakinek még van észrevétele, azt szívesen fogadom.
2010. márc. 28. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!