Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » S. O. S. help! 3óra múlva...

S. O. S. help! 3óra múlva váratlan randi ésfolyton szellentenem kell! Milyen javaslatotok van?

Figyelt kérdés
A dolog nem vicc, váratlan randi ill. bab+káposzta kombó, amit a meeting lebeszélése után 2 perccel jutott eszembe...úgy,hogy elkezdett hatni....

2016. jan. 9. 15:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Most komolyan van erre valami gyors megoldás, hogy ne 5 percenként kelljen elvonulnom a wc-re(ha egyáltalán eltudok)? /pl. gyógyszer testmozgás,nagywc erőltetése/
2016. jan. 9. 15:10
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj guggolásokat. Rám még a kakaó van olyan hatással, hogy rohannom kell utána wcre, lehet használna neked is.
2016. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szintis Zoli ***** válasza:
100%

A rost már benned van, nem tudsz mit csinálni.

Intézd úgy, hogy a szabadban kelljen sétálnotok és már ne egyél rostosat.

2016. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
vagy kávé vagy energiaital nekem mindig kihozza amit ki kell.:D
2016. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
45%
Ne röhögtess, még, hogy nem vicc, randira mennél és itt babos káposztázol. Amúgy a babos káposztát krumplis pogácsával és bila-gittal kell enni, ez fontos dolog.:D Egy kapcsolat mérföldköve , hogy mersz e már előtte is...:D
2016. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

-ugyan a válaszokat későn olvastam(köszi mindenkinek a komoly hozzáállást), de végül is pozitív lett a dolog.

Tippet kaptam a szomszéd nőtől(ugyan közben szétröhögte az agyát :),javaslatai prioritás szerűen):


-nagy wc (sikerült hál Istennek)

-étkezési szódabikarbóna + frissen csavart citromlé+fél pohár víz (nagyon rossz íze volt, de ez is megvolt)

-hasmozgató gyakorlatok (hasprés,"kitörés gyakorlat", guggolás) (ezt is csináltam)

-ha ezek mind nem segítenek, akkor őszinte -ám pirulós- magyarázkodás a csajnak....(erre nem került sor)

Konklúzió:


:)A dolog működöt!!

- az 5perces pukikat leredukáltam kb fél órás hosszúakra wc-re járással. Gyakorlatilag észre sem vette (szerintem :))) és fájdalommentes, sikerekben gazdag kis randi lett belőle. Annyira jól működött a tali, hogy szerintem ezt az egészet elmesélem legközelebb a leányzónak, és könnyesre fogjuk röhögni magunkat rajta.

Köszi a tippeket, drukkokat srácok!! Másoknak is hasonló esetben melegen ajánlóm a teendőket! Nekem bevált! :))

2016. jan. 10. 01:58
 7/7 A kérdező kommentje:

Salx Narval:


Csak mert tényleg boldog vagyok ,most:)):


Először is, bocs véletlen negatívat nyomtam, pedig Tied is pozitív(csak ittas is lettem :) ), de a válaszom csak a komolyság kedvéért:


Bebabkáposztáztam, majd lebeszéltem a randit és utána jutott eszembe, hogy mit is csináltam:)


De ezt ha visszaolvasod,akkor írtam is. Tényleg true story :) Mid1, mert jó lett a vége.

2016. jan. 10. 02:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!