Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hol lehet kapni cukor és...

Anettbp kérdése:

Hol lehet kapni cukor és mesterséges édesítőszerek nélkül készült termékeket? Gondolok itt majonézre, ketchupra, mustárra, tormára, üdítőkre stb. Ha tudtok konkrét termék nevet, az is jó lenne.

Figyelt kérdés

2016. jan. 13. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Nagyjábol sehol. Mondjuk a tormát nem értem. Bemész zöldségeshez vagy piacra, veszel egy szál tormát.Abban nincs. A többinél, ha magad készited is kell az édesités, hogy a szokásos iz kijöjjön, de ha eltérsz ettöl, olyat készitesz amilyent akarsz.
2016. jan. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tescoban van egy sor, ahol diabetikus, gluténmentes és reform és bio élelmiszerek vannak. Ott vannak olyanok, ami nem tartalmaz se cukrot se tartósítót.
2016. jan. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Trükkös, mi fér bele akkor édesítőnek, stevia?

Nekem a xilit és az eritrit is OK, innentől a paleo boltokra gondolnék, de inkább megcsinálom otthon magam.


A dijoni mustár pedig nem cukros, kár, hogy nem szeretem, úgyhogy inkább mustármagot veszek (olcsó) és megcsinálom a saját mustáromat. A többi felsoroltat nem is használom.

2016. jan. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!