Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Koffeinen kívül mivel lehet...

Koffeinen kívül mivel lehet megindítani a reggeli "székelést"?

Figyelt kérdés

Tegnap kicsit durvára sikerült a chilis bab, életem legjobb főztje eddig, úgy bekajáltam belőle egyből el is nyomott az álom :D


Most meg nagyon kéne, hogy elmenjek WC-re, úgy érzem magam mint egy léggömb. :D Tudom, hogy a kávé segít, de koffeinérzékeny vagyok. Ráadásul a reggeli gyógyszeremet éhgyomorra kéne bevennem, na most a gyomrom minden csak nem éh.


Valakinek valami tipp esetleg? Jelenleg citromos vízzel próbálkozom, meg ajánlottak meleg/langyos vizet, az jó?


2016. jan. 15. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy a beleid esetleg tele vannak, nem jelenti azt, hogy a gyomrod is. Ha este etted a babot, akkor ha reggel még nem ettél semmit, éhgyomorra fogod bevenni a gyógyszert, tehát nyugodtan vedd be.

Nekem a cigi volt olyan, mint a kávé; de nem javaslom, hogy ezért rágyújts (ha pedig dohányzol és nem gondoltál erre akkor nálad nem hat így).

És a bab könnyen puffaszt, még ha sikerül is a dolog, lehet, hogy a kényelmetlen teltség érzés hosszabb ideig meg fog maradni... Espumisan esetleg, ha van otthon?

2016. jan. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy bögre forró víz is segíthet, lassan kortyolgasd el, amúgy a babnak is szokott lenni hatása, engem pl másnap reggel mindig meghajt.
2016. jan. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lekvár?
2016. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!