Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit vigyek reggelinek iskolaba...

Mit vigyek reggelinek iskolaba hogy ne legyen benne egyaltalan cukor/hozzáadott cukor?

Figyelt kérdés
szeretnek kibirni ugy 1hetet hogy ne egyek cukrot tudtok tanacsot adni mit vihetnek uzsonnanak?

2015. nov. 29. 17:05
 1/2 anonim válasza:

abonett extrudált kenyerek és ezek a pici, tömör sokmagvas kenyerek(sparban és dm-ben láttam, ezekhez szerintem nem adnak cukrot mert nem kelt tészták), feltétnek sajt, valamilyen zöldséges pástétom (a felvágottak nem tudom hogy találkoznak-e cukorral a feldolgozás során) ezekhez vihetsz zöldségeket,

ropi, natúr puffasztott rizs, dm-ben van egészséges tortilla chips (alnatura), pisztácia, mexicorn, natúr kölesgolyó, natúr joghurt


gyümölcscukor és nyírfacukor belefér? ha csak a sima fehércukrot akarod elhagyni, akkor vihetsz friss gyümölcsöket minden mennyiségben, alma chipset (aszalt alma), főtt gesztenyét lehet kapni kis csomagban, sparban szoktam még látni nyírfacukros kölesgolyót (kakaós és fahéjas)... ennyi jutott most eszembe

2015. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez így elég általános, millió dolgot ehetsz. Tojást, húst, zöldséget, gabonát, olajos magvakat... Ha a gyümölcs is belefér, akkor azt is, ha a tejcukor, akkor mindenféle tejterméket.


Miért nevezik manapság a tízórait uzsonnának? Az uzsonna a délutáni étkezés neve...


Konkrét dolgot azért nem tudok mondani, mert nem ismerem az ízlésed, étrended, délelőtti kalóriaigényed, mivel laksz jól, mivel működsz.

2015. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!