Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen hiányra utalhat, ha...

Milyen hiányra utalhat, ha veszettül kívánom az erőset?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 50 évben ez a harmadik tél, amikor minden étkezéshez kívánom az erős paprikát. Egyébként nagy gourmand vagyok, mindig a szolid ízek harmonikus kompozíciójáért voltam oda, és sohasem vetemednék olyanra, hogy egy harsány ízzel elnyomjam az összes többit. Ezért zavar piszkosul ez a mostani állapotom.

Tud valaki valami használható ötlettel szolgálni?



2016. jan. 19. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia !Most én is így voltam ,majd a dokim csináltatót labort és kiderült hogy cukor beteg lettem.Azért mentem el orvoshoz mert az elmúlt 35 évben soha nem tudtam az erőset megenni.Most meg azon kaptam magam hogy minden levesbe gyömbért meg csilit teszek.A család szerint ehetetlen csípős volt én meg nem éreztem. Szóval nem biztos de nekem állítólag a magas c vitamin tartalom miatt,meg a kapszaicint miatt ettem állítólag de mióta a gyógyszert szedem azóta vissza álltam a rendes evésre.
2016. jan. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!