Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnám azt elérni,...

Hogyan tudnám azt elérni, hogy nagyon hosszasan tudjak szellenteni? Fontos!

Figyelt kérdés
Gyakorlom egy ideje, ès ràjöttem ,hogy bizonyos dallamokat le tudok jàtszani a fingàssal, nem kell nagy dologra gondolni , nem szinfóniàkról van szó, egyenlőre csak egyszerü pl boci boci tarka, vagy hull a pelyhes...de idővel majdcsak kialakulna akàr több is ....igenàm, de itt a bökkenő...ehhez nagy mennyisèggű fing kellene, egy rottyal nem sokra megyek,hiszen akkor nem tudom gyakorolni, probàltam sokmindent :bab...ettem nyersen főzve, mindenhogy, van tôle fing, de csak rottyok 5 percenkènt...hogyan tudnàm befolyàsolni,hogy vagy 10màsodpercig jöjjön megszakitàs nèlkül?
2016. febr. 4. 11:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Èjszaka jöttem rà, aludtunk ..a baràtnőm azt hitte ,hogy a szàmmal csinàlom, szoval elèg egyedi ès komoly dologrol van szó
2016. febr. 4. 11:43
 2/3 anonim ***** válasza:

Petike! Az egészséges bélműködés fenntartásához ne hozz létre + szeleket. Ha termelődik, akkor engedd kijönni. Ha nem, akkor az így a jó. Az ezzel való játszadozás bélelzáródást is okozhat, ill. egyéb bélbetegségeket.

Ha csak úgy kijön a levegő, éppen elég azzal valamilyen dallamot lejátszani, ha ezt szeretnéd és poénként alkalmazni is megérheti (valakinek), aztán egy idő után jöhetnek a betegségek az aranyértől kezdve (mivel erőltetéssel jár ez a cselekedet) a bélbetegségekig.

Most még poénosnak gondolhatod, de egy idő után azt fogod mondani, de kár amiért ezt csináltam, most járhatok orvostól orvosig emiatt.

Használd ki azt a pár fingot ami magától kijön, csak ne erőltesd és más dolgokkal hívd fel magadra a figyelmet, ami egészséges minden szempontból.

2016. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:(
2016. febr. 4. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!