Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bármit eszek hízok tőle. Mit...

Bármit eszek hízok tőle. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy bármit eszek bármikor eszem megragad rajtam. Mozgok és rengeteg zöldséget eszek, már nem laktam jól két hónapja mert olyanokról, hogy sültkrumpli, pizza, kenyér, tészta és rendes étkezések lemondtam. Mégis ha eszek egy falatka rendes kaját, vagy két szelet kenyeret már meglátszik rajtam. Annyira elvagyok keseredve. Imádok enni és nagyon nehezemre esik lemondani a kekszeimről és a tejszínhabról. Semmi haszna annak, hogy kefirt eszek meg zöldséget. Nincs más mód, hogy ne hízzak vissza két hét alatt mindent? Tele van a bakancsom az állandó éhezéssel. Egyébként a diétás recepteknek is híján vagyok. Azt is szívesen fogadom.

2016. febr. 4. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt csak úgy érzed, hogy mozogsz. A szervezeted meg azt érzi, hogy nem mozogsz.
2016. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

pajzsmirigyed rendben van?

ha alulműködik akkor hízol...

2016. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A zöldségtől éhen lehet halni.Egyél pl. paleo kaját, vagy

ehetsz pl. tésztát, csak durumtészta legyen, az nem hízlal. Vannak paleo süti receptek is, és finomak is.Vagy reform kaja - teljes kiörlésű lisztből készült kenyér és pékcuccok.

2016. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tozser Alex ***** válasza:
Vagy csak ilyen a csontozatod. Én pl. feleszem még a csoki gyárat is, és 1kgt nem hìzom,
2016. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elsősorban el kellene fogadni magad olyannak, amilyen vagy. Nyílván te az ún. piknikus alkatba tartozol. Ők ilyenek.


Egyél csak nyugodtan (de ne zabálj), mozogj, amennyi jól esik, és főleg ne hasonlítsd magad folyton olyan emberekhez, akiknek más a testalkatuk. Te soha nem leszel pálcikavékony, mert nem olyannak születtél.

2016. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
nézd a jó oldalát, gyíkember apokalpiszis esetén , te tovább fogod bírni mint a sovány társaink
2016. febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, meg lehetne nézetni a pajzsmirigyet, bár nem értem, az hogyan képes mágiára, egyszer valaki elmondhatná. De köztudott, hogy nagyon zavaróan bekavar az ilyesmibe.


Az tuti, hogy nem a csontozat csinálja, hogy a test szembemegy az energiamegmaradás törvényével és a semmiből is energiát merít...


Azért első körben megnézném, hogy mennyi eszem. Megfelelő étvággyal és éhséggel a súlytartó kalóriamennyiség szánalmasan kevésnek hat, én képtelen vagyok a papíron súlytartó szinten maradni, 400-1000 kcallal akkor is fölémegyek, ha laktató ételekkel, tőlem telhető fegyelmezettséggel próbálok keveset enni. Nem hízom, de fogynom kéne s az nem megy. Igaz, nem éhezem sose, mindössze drasztikusan életmódot váltottam, az azért kellett a fölöslegem nagy részének elvesztéséhez.

Rengeteget számít az étrend, de lehet, hogy a kérdezőnél olyan szervi problémák vannak, amiket kezelni kéne előbb.

2016. febr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen igen. Lehet meg kéne nézetnem a pajzsmirigyemet mert vészesen keveset eszek már olyan ételekből amik hízlalnak. Lehet hogy a szervezetemnek szüksége van azért raktározza el? Azért nem hiszem hogy így lenne mert eszek rendesen és mozgok rendesen. Minden este 50 felülés 50 hasprés 30 lábemelés és 30 guggolás és szobabicikli. Plusz nagyon sokat sétálok. Tényleg sokat. Más mozgás így télen a hideg miatt nem volt de én komolyan nem hiszem hogy normális hogy egy két evéssel visszakapok pár kilót. Az emésztésemmel is gond lehet mert lassú. Pedig rostos étrendem van és rengeteg vizet iszok.

Vizsgálat lesz ebből...

Köszönök minden választ!

2016. febr. 7. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!