Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ételeket ehetek epekő...

Milyen ételeket ehetek epekő műtét után? RECEPTEK

Figyelt kérdés
Itt most nem alapanyagokra gondolok hanem konkrét receptekre. Köszönöm a hasznos válaszokat.
2016. febr. 18. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
kapsz listát az orvostól, hogy mit nem lehet enni. Nos, a maradékból kell főznöd. Rengeteg recept van a neten.
2016. febr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már szétnéztem ott a kérdés előtt. De nem találtam. Ezért kérdezek itt.
2016. febr. 18. 19:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Megkaptad már a listát? Én a műtét után másnap megkaptam.
2016. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen meg. De azon alapanyagok vannak.
2016. febr. 18. 20:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémád.
2016. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Attól hogy felsorolja valaki hogy krumpli hagyma olaj só stb nem biztos hogy mindenki a paprikás krumplit főzné meg. Gondoltam ezekhez az alapanyagokhoz van másoknak ötlete receptje amit használhatok én is.
2016. febr. 19. 15:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak egy kis fantázia kell.


Levesek - csontleves, húsleves, szárnyasaprólékból leves, becsinált leves, zöldségleves - cérnametélttel, daragaluskával, darálthúsból gombóccal.


Köretnek - rizst amibe tehetsz párolt sárga,-fehérrépát, cukkinit, brokkolit. Almamártás, spenót, kapormártás.


Fűszeres tengeri halfilé fűszerezve - só, borsikafű, bazsalikom - grillezve sütni és párolt sárgarépával, zöldséges rizzsel.


Csirkés tál - kockára vágott sárga-fehérrépa,zöldbab jénaiba tenni só,petrezselyem és rátesszük a sóval, majorannával ízesített csirkét, lefedjük és másfél óra sütés.


Csirkemellvagdalt - mellfiléből darálthús, kevés áztatott zsemle, 1 tojás, só, rozmaring, kakukkfű, petrzselyemzöld összedolgozva, majd pogácsákat formázva, margarinnal kikent teflontepsibe tenni, pici víz alá és lefedve megsütni. Párolt zöldséggel, petrezselymes krumplival, főzelékkel, párolt gyümölcsökkel köretnek.

2016. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Látod erre gondoltam. Köszi.
2016. febr. 19. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!