Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Állandó éhségérzet? Miért?

Állandó éhségérzet? Miért?

Figyelt kérdés

Eszek normális adgokat,de egy kis idő elteltével ismét nagyon éhes leszek. Szinte rögtön étkezés után.

A nyálam nagyon folyós lesz,hasam korog,


2016. febr. 21. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tini vagy, akkor falni kell, és sokat mozogni. Most fejlődik a szervezeted, táplálni kell.
2016. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez így kevés infó. Lehet, hogy neked nem jók a normális adagok. Nekem sem. Ezért eszem meg szinte az egész kalóriaszükségletemet egyszerre... Nekem csak így jó.

De az se mindegy, mit eszel, én tudok éhezni nagy kalóriatöbbletben, ha túl szénhidrátos az étrendem...

Persze sokfélék vagyunk, az enyém csak egy példa. Időzítés, összmennyiség, összetétel, étkezések száma és mérete, ezek egyeseknél nagyon sokat számítanak.

2016. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!