Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tehetnék hogy legyen...

Mit tehetnék hogy legyen étvágyam? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Néha gondjaim vannak az évessel, és nem vagyok megelégedve a testemmel. A problémám a következő:


18 éves fiú vagyok, 65kg - 178cm. Elég vékony vagyok, ami nagyon dühít mert nyaranta van mikor pulóvert veszek az ing alá, mert konkrétan szégyellem hogy ilyen vézna vagyok.


Mit lehetne tenni hogy ""vastagabb"" legyek? Nem mondom hogy minden áron izmosabb akarok lenni, az elsődleges célom hogy gyarapítsak a súlyomon. Előre is köszönöm a válaszokat, természetesen használni fogom a kis kezeket :)


2016. márc. 6. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az evés kulcsa, hogy az ember megtalálja a kedvenc stílusát is benne vagy csak azt az egy kedvencet.. mondjuk akár edzhetnél is, de van akinek olyan génjei vannak és annyit ehet amennyit akar mégse hízik egy dekát se
2016. márc. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Látod, a fogyókúra kategóriában meg pont az ellenkezőjére kérdeznek rá. Nagy általánosságban azt szokták mondani, hogy a keserű anyagok fokozzák a gyomorsav elválasztást (igaz, hogy ezt szeszes közegben szokás alkalmazni), de a grapefruit is jó. Való igaz viszont, hogy a te korodban inkább a sportot kellene bevetni, mint vércukor-szint csökkentőt, napi 1-2 óra kerékpározás is megfelelő lehet.
2016. márc. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nagyon gyö ér vagy.

65kg - 178cm a profi sportolók adatai. pl női kézilabda.

Az tök jó, hogy mozgás nélkül akarsz jól kinézni, a sok barom meg edzőtermekbe jár.

2016. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amúgy teljesen normális a súlyod. Én kb. 180 centi voltam ilyen idősen, de nem voltam több 60 kg-nál.
2016. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kihangsúlyoztam direkt, hogy nem feltétlenül cél a full izom.. De ha ez nem volt elég érthető, akkor úgy mondom, hogy átlagosan akarok kinézni. Se nem kövér, se nem izmos, se nem sovány. Középút. vágod?:)
2016. márc. 6. 18:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha ilyen súllyal szarul nézel ki, akkor egy helyen lehet az összes zsírod, edzél, és vastagabb leszel mindenhol, esetleg a zsír eltűnik.

A kerékpártól csak vékonyabb leszel ...

A full izom 18 évesen neked álomkategória, ettől nem kell félned, az írásodból a cél az átlagos.

2016. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pontosan! Nem is szeretnék izmos lenni ilyen idősen ;) és nincs olyan testrészem ahol súlyfelesleg lenne.
2016. márc. 6. 18:29
 8/11 anonim ***** válasza:

te most csak színészkedsz, vagy tényleg ilyen buta vagy?

Amire gondolsz full izom nál, az neked soha nem lesz, ha most 18 évesen így nézel ki, van olyan aki 18 évesen már full izom

2016. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Te most színészkedsz vagy alap járaton ilyen asshole vagy? Nem is akarok izmos lenni. ÁTLAGOSAN akarok kinézni amit mar leírtam 3x. Ha nem vagy képes a kérdésre normálisan válaszolni akkor mi a f sznak jössz ide pofazni?
2016. márc. 6. 18:42
 10/11 anonim ***** válasza:

mert ezt más is olvashatja. Fogalmazd már meg mit akarsz!

Nagyobb bicepszet, mellet, de zsírból nem izomból?

18 évesen eddig jutottál a fejlődésbe?

Meg próbálok lemeni a szintedre (magam szórakoztatására)

a paladinoddal hogy jutottál el a 70-es szintre?

gyógynövénnyel, vagy harccal?

65kg ideális súly, ha edzenél, ha tovább hízol már lóg a bőröd edzés nélkül

2016. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!