Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hánytatás. Ötlet?

Hánytatás. Ötlet?

Figyelt kérdés

Sós meleg vízről mondják, hogy hatásos. Ez az ujj torkon való ledugása dolog is. De nálam ez nem működik. A sós meleg vizet még nem próbáltam. Ha megiszom, de nem hányok, milyen hatást vált ki? Egyéb "ötletek", módszerek szándékos hányásra?

Megy majd a zöld a normális válaszolóknak, k öszönöm! 16/L



2016. márc. 7. 13:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Miért hánytatod magadat?
2016. márc. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A politikai topik olvasgatása hatásos hánytatószer. Csak kérdés, hogy hosszú távon érdemes-e?

A hánytatás rendszeresen olyan hatású, hogy a gyomorsav rendszeresen a nyelőcsőn halad át. A gyomorban helye és szerepe van ennek az erős savnak, a nyelőcsőben viszont szétmarja azt, és keserves kínok közti halált okozhat.

Ezért végső fokon a hánytatás megakadályozza a hányást, hiszen a halott nem hány.

2016. márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

Erre lehet normális választ adni???


A hánytatás egészségtelen. Ha sokszor teszed, a gyomorsav szétmarja a nyelőcsöved, amit nyilván te sem akarsz...


De tudok egy jó megoldást: ess teherbe, akkor akár napokig is hányhatsz...

2016. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2-es behaltam a válaszodon. Ment a zöld már csak a humor miatt is. :D
2016. márc. 7. 14:07
 5/15 A kérdező kommentje:

#3-as.. 16évesen a teherbe esés sem lenne túlzottan egészséges.. :D

Kérlek Titeket, hogy picit a témához közelebb álló válaszokat adjatok. Köszönöm!:)

2016. márc. 7. 14:08
 6/15 anonim ***** válasza:
23%

" 16évesen a teherbe esés sem lenne túlzottan egészséges."


Pedig hidd el, a hánytatás legegészségesebb módja...


neked hogy jön össze ez a 2 fogalom: egészség-hányás/hánytatás? Csak mert a valóságban sehogy...

2016. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Az ötlet az, hogy ne hánytasd magad. Kicsinálja a nyelőcsöved, meg a fogaidat is. Ha fogyni akarsz - enélkül is lehet. Ha suliból lógni, arra is biztosan van olyan megoldás, amivel nem teszel kárt magadban.
2016. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
67%
Miért akarnád ezt tenni magaddal?0.0
2016. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kérlek a kérdésre válaszoljatok..
2016. márc. 7. 14:19
 10/15 Nikiiii12 válasza:
75%
Én a sós meleg vizes cuccot nem próbálnám ki:D elvileg megégeti a torkod aztán a só meg még ki is marja (én is csak láttam nem biztos, hogy így van!) vannak még dolgok amiktől talán hányhatsz pl.: sós kávé, 1 evőkanál étolaj, viszont vigyázz mert ezekkel járhat elég kemény hasfájás is! Ami a legjobb módszer tekintettel arra, hogy az ujjat a torkon dolog nem megy (egyébként nekem sem:D) egyszerűen rúgj be aztán jöhet a róka!:D
2016. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!