Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sokszor nincs étvágyam de...

Sokszor nincs étvágyam de hizni szeretnék! Valakinek ötlet? Mi segithetne?

Figyelt kérdés
Pár éve lefogytam azóta a súlyom stagnál néha 2-3kg lemegy ami egyből meglátszik nagyon zavar az alakom mert vékony vagyok.A csipőmnél a csont kimondottan utálom.170cm-hez 52kg 25l.Már 5kiloval meglennék elégedve ha 1-2hónap múlva látható lenne a hizás.Szerepet játszhat a napi 1doboz cigi is de a stressz miatt arról nem birok lemondani igy szeretnék v.-mi tanácsot cigi melett hogy hizhatnék? Milyen ételek hizlalnak?
2015. aug. 18. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden étel hizlal, ha eleget eszel, de zsírosodni nem érdemes. SOk fehérjét érdemes enni és edzeni, mozogni, főleg úszni, kerékpározni, esetleg gyúrni. Tojás, túró, mindenféle hús, de bab,borsó, lencse szintén jó. Minnél több.

AZ ára is könnyen beszerezhető, mert van havonta 25-30 ezer forint extra jövedelmed, csak be kellene fejezni az önmagunknak hazudozást Ugyanis azért vagy girhes és gyenge, na meg stresszes, mivel a girhességed és a rossz kondíciód miatt nincs önbizalmad.

2015. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Én is sokáig küzdöttem ezzel a problémával. Sajnos a stressz miatt nagyon kicsi az esélye, hogy elkezdesz hízni, nálam is ez volt, pedig én nem is dohányzom. Próbálj meg napi többször enni, még ha keveset is, de sokszor. És vigyél be sok B-vitamint, mert az növeli az étvágyat. Ami nekem sokat segített az a revalid nevű étrendkiegészítő. A hajamra szedtem, de nőtt tőle az étvágyam. Utána olvashatsz, sokan írják fórumokon is, hogy híztak tőle, mert sok benne a b-vitamin és nőtt tőle az étvágyuk. Remélem tudtam segíteni
2015. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tömegnövelő étrend, testépítés

[link]

2015. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket :)
2015. aug. 18. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!