Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sok chipset, édességet eszek...

Sok chipset, édességet eszek ez okozhat valami gondot?

Figyelt kérdés

Előfordul hogy naponta 2 zacskó chipset megeszek.

Egyszerűen szükségem van rá. A chilis-limeos lays a kedvencem, összefut a nyál a számban ha rá gondolok és felpezsdíti a vérem.

Majdnem minden nap eszek.

Ha van előttem valami dobozos édesség felzabálom, mint az éhes disznó.

A csokit is szeretem.

Talán a fogaimmal vannak gondok sok a rossz, tömött, húzott fog lehet hogy ezért, pedig rendszeresen mosom.


2016. márc. 12. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
pattanások, elhízás
2016. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 M. Camila válasza:
igen! Elég komoly problémáid lehetnek, ha rendszeresen ilyeneket fogyasztasz. Szívproblémák, magas koleszterin, érrendszeri problémák. Csökkenteni kellene ezeket, ha nem akarsz pár éven belül gyógyszereken élni.
2016. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
59%
Kiss Miklós! Te vagy az? :O
2016. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Érrendszeri betegségek,elhízás,cukorbetegség kialakulásának nagyobb az esélye.
2016. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyél otthon rendes kaját,húst és nem fogod kiváni a chipset, éñis úgy sikerült lemondjak rola, hogy mikor megkivántam ettem helyete, sūlthúst vagy rántothúst.
2016. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Amiket leírtak az mind igaz ,megtörténhet. Összegzésben szinte mindent leírtak ami lehet. Már csak azt írom ,hogy próbáld ezeket megakadályozni amik történhetnek.
2016. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy szükséged van rá. Olyan van, hogy akaratgyenge vagy.

Hosszú távon komoly bajod származhat belőle, amiket már leírtak előttem. Ha nagy mázlid van, és jó genetikával vagy megáldva, akkor egész sokáig is csinálhatod következmények nélkül. Ha nem vagy szerencsés, akkor elhízol, cukros leszel, aztán akár 40-50 évesen is beüthet egy szívroham. Senki nem látja előre, hogy nálad mi lesz, de ha szeretnél sokáig egészségesen élni, akkor változtatsz ezen.

2016. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Egyed csak, a végén még lemegy a vércukrod, oszt' meghalsz a g€cibe. :D

Najó, igen lehet belőle bajod, nem is kevés, többiek már leírták nagyrészét.

2016. márc. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És a sok E adalék anyagokról szó sem esett, amiktől allergiát, rákot lehet kapni.
2016. márc. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!