Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy dobozos gyümölcsjoghurt a...

Egy dobozos gyümölcsjoghurt a hűtőben elkezdett felfúvódni, majd 10 nappal a lejárat előtt felnyílt magától a fedőfólia, de miért?

Figyelt kérdés
Én mindig hűtőben tartottam, most vettem télen a kék-piros szupermarketben. A Sió újonnan (?) piacra dobott joghurtjáról van szó, amúgy meggyesről. Apró buborékok voltak benne, de nem volt szaga, és savanyú sem volt. Egy keveset ettem csak belőle próbaképpen, de úgy vettem észre, semmit nem okozott. A nyelvem hegyével pezsgés-szerű ízt éreztem, enyhén csípős-szerűt (mintha valamilyen pezsgős cukorka lett volna). Szakszerűtlenül tárolták volna?

2016. márc. 12. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Az a pezsgés-szerű íz arra utal hogy már erjedni kezdett.
2016. márc. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szavatossági idő meddig van?
2016. márc. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És annak van negatív következménye, ha valaki erjedt joghurtot eszik meg?


A lejárati dátuma március 21.


Nem tudom, lehet-e külön-külön válaszolni, de a mobil verzión csak így engedte az oldal.

2016. márc. 16. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!