Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Éjjel-nappal csak ennék....

Éjjel-nappal csak ennék. Miért? :|

Figyelt kérdés

Egész nap enni akarok. Suliba minden órán megettem egy szendvicset, ebédeltem, délutánt végig faltam, este is ettem meg még most is. Ez megy napok óta. Miért van ez? 188/74

18F


2013. jan. 15. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokan unalmukban vagy bánatukban esznek. A farkasétvágy cukorbetegségre is utalna, bár nem hinném, hogy nálad ez lenne a háttérben. Ha sokat iszol, sokat pisilsz, az már gyanús lehet.
2013. jan. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet fejlődik a szervezeted? :D Néha velem is előfordul, hogy pár napig rám jön a zabálhatnék.


Talán valami érzelmi kilengés? Fáradtság, leterheltség, unalom? Azok miatt is lehet

2013. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sokat iszok de mindig is sokat ittam. Fáradt is vagyok mostanában. Akkor azért? :D
2013. jan. 15. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!