Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 160 centihez 59 kiló az sok?

160 centihez 59 kiló az sok?

Figyelt kérdés
Nem diétázom inkább mondjuk úgy hogy keveset eszem, és sportolok de mindenki győzköd h ne akarjak fogyni most vagyok tökéletes ha fogynék akkor már anorexiásnak számítanák. Azért mondják mert szeretnek vagy tényleg így van?

#fogyókúra #59kiló
2016. márc. 24. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

én 170 centihez vagyok 57 kiló és átlagosnak érzem magam, valaki szerint vékony vagyok, de pl a barátom azt mondta, sokkal jobban nézek ki így, mint amikor 1 kg-val nehezebb voltam :(

te mostanában fogytál?

2016. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed magad betegnek, akkor jó. A koplalás pedig nem használ.
2016. márc. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: igen, 62 kiló voltam, azt nagyon soknak éreztem ezzel a három kiló minusszal jobb, most pedig nem tudom mi legyen:s
2016. márc. 24. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne hallgass másokra, a vékonyság pedig éppúgy nem jelent anorexiát, ahogy az anorexia sem jelent vékonyságot (az elején kövér is lehet az anorexiás, persze ez megváltozik később).

Bizonyára akad rajtad felesleg, de ha izmosabb vagy az átlagnál, akkor kevés. Ha nagyon izomtalan lennél, s aránytalanul híznál, s a szerveket is befolyásolná az, akkor kezdene egészségtelen lenni kissé, amúgy esztétika s te döntesz, megfelel-e neked.


Simán előfordul, hogy valaki az egyik ismerőse szerint kövér, a másik szerint túl vékony. Ruhában is más, mint meztelenül, ízlést tekintve pedig a sajátod a mérvadó (amíg nem egészségtelen, persze).

Én nálad picit kövérebb lehetek, aránytalanul oszlik el a felesleg s sok ismerősöm nem érti, miért akarok tovább fogyni. Hát bocs, nekem 85 centis derékbőség és marokra fogható 2 nagy hasi hájhurka nem felel meg... Szerintem nem is egészséges, pont a hasi hízásról olvastam, hogy a szerveknek nem tesz jót. De távol esem az ideálistól, az tuti.

2016. márc. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. márc. 24. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!