Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ajánlanátok valamit, ami...

Ajánlanátok valamit, ami viszonylag gyorsan meghajt?

Figyelt kérdés

Napok óta nincs székletem, azt hiszem szerda óta (napi kettő az általános nálam). Tegnap nagyon teleettem magam,jól be is reggeliztem, és most nagyon feszül a hasam, és nagyon fel is puffadtam. Nagyon kellemetlenül érzem magam. Tudnátok ajánlani valamit, ami viszonylag hamar, ha lehet, még ma délután meghajtana?

És ha lehet ne kaját mondjatok, mert most tuti egy falat se megy le.



2016. márc. 25. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok savanyú káposzta, lehetőleg nyersen.
2016. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél Glicerin kúpot, az általában 10 percen belül (görcsök nélkül) kihozza a bentrekedt dolgot.
2016. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy picit jobb, mert úgy egy órája ittam egy nagy pohár kamilla-ánizs-kömény teakeveréket, jó töményet, amit valahol a szekrény mélyén találtam. Iszonyúan zuborog tőle a hasam, baromi hangosan korog, érzem, ahogy hullámzik tőle a hasam... Na ez alaposan megböfögtetett, még most is jön fel a gáz, ez egy kicsit könnyített rajtam, a gyomrom megkönnyebbült, de az alhasam még mindig kellemetlenül feszül, ráadásul látszik is, hogy akkora az egyébként lapos hasam, mint egy sárgadinnye. Érzésre is olyan. Mintha valami nehéz lenne benne. Lehet elgurulok a patikába egy kúpért, mert savanyúságra nemigen vágyok most. Esetleg meginnám a levét. Vagy egy pocokméreg kávét sok tejjel, sok édesítővel. Hátha. Egyre kellemetlenebbül érzem magam emiatt.
2016. márc. 25. 15:59
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Ne szenvedj, menj a kúpért, az meghozza az erős ingert.
2016. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokunknak a kávé igen jó ebben...
2016. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aszalt szilvalé, az olyan tökéletes és egészséges, hogy jobbat nem találsz! A kúpot felejtsd el, mert a gyógyszer nem megoldás! (egyébként meg igyál több vizet)
2016. márc. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!